HOZELOCK’S SPECIAL DAY!

Firma Victus-Emak 31 sierpnia podczas Wystawy Zieleń to Życie zaprasza na konferencję dla Centrów Ogrodniczych, na której przedstawiona zostanie aktualna oferta  marki Hozelock oraz działania marketingowe wspierające sprzedaż w sezonie 2018

 

Victus-Emak zaprasza do odwiedzenia stoiska  nr 176 w hali 3 podczas targów „Zieleń to Życie”, na którym przez trzy dni od 31 sierpnia do 2 września będziecie  można zapoznać się z ofertą produktów do nawadniania marki Hozelock.

 

31 sierpnia firma zaprasza na specjalnie przygotowaną prezentację HOZELOCK’S SPECIAL DAY, która odbędzie się o godz. 11.00 w  sali B, piętro I. Podczas spotkania przedstawiona zostanie aktualna oferta produktów firmy Hozelock oraz działania marketingowe wspierające sprzedaż w sezonie 2018. Dodatkowo wśród uczestników spotkania zostaną rozlosowane nagrody.

Ponadto o godz. 16.30 w sali C2 na I piętrze, w czasie sesji konferencyjnej dla centrów ogrodniczych, odbędzie się prezentacja pt.: „Innowacyjne rozwiązania marki Hozelock w systemach podlewania i zraszania”

 

Firma Victus-Emak prosi o potwierdzenie przybycia do dnia 23.08.2017 mailowo – marketing@victus.pl lub telefonicznie – 61 82 86 836 /35

 

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: