III Forum Branży Ogrodniczej i Top Innowacje RAZEM!

Uroczyste wręczenie Top Innowacji, prestiżowych certyfikatów przyznawanych przez magazyn „Biznes Ogrodniczy”, już 17 października na III Forum Branży Ogrodniczej w Poznaniu

„Biznes Ogrodniczy” jako jedyne medium na rynku śledzi innowacyjne projekty i wspiera inicjatywy rozwijające branżę, doceniając oryginalność wprowadzanych na rynek produktów i wyróżniających się konceptów marketingowych. Co miesiąc na łamach rubryki prezentującej nowości przedstawiany jest jeden wyjątkowy produkt, zasługujący na miano Top Innowacji.

Po raz pierwszy uroczyste wręczenie statuetek Top Innowacji odbędzie się podczas III Forum Branży Ogrodniczej 17 października w hotelu Sheraton w Poznaniu. – Tak szczególne wydarzenie jak wręczenie Top Innowacji, jedynego w branży ogrodniczej wyróżnienia dla firm rozwijających rynek, wymaga odpowiedniej oprawy – mówi Jarosław Olewicz, dyrektor ds. strategii i rozwoju „Biznesu Ogrodniczego”. – Największe biznesowe spotkanie kadry zarządzającej rynkiem ogrodniczym to najlepsze miejsce, żeby wyróżnić innowacyjne firmy i kreatywne pomysły – dodaje. 

Na największym spotkaniu kadry zarządzającej branży ogrodniczej spotkają się producenci, dystrybutorzy, importerzy, właściciele centrów, sklepów i hurtowni ogrodniczych, a także reprezentanci sieci DIY.
Sukcesy pierwszych dwóch edycji Forum udowodniły, że cała branża zgromadzona w jednym miejscu i w jednym celu skutecznie wyznacza nowe kierunki rozwoju. Podczas spotkania przedstawiciele branży ogrodniczej wezmą udział w debatach i dyskusjach na temat aktualnego stanu oraz możliwości i perspektyw rozwoju rynku ogrodniczego.

Partnerami III Forum Branży Ogrodniczej zostały firmy: Vilmorin Garden, NAC, Dachser i Lasland
. Wsparcia tej inicjatywie udzieliły także Polskie Stowarzyszenie Centrów Ogrodniczych, Polska Izba Nasienna, niezależny instytut badawczy MillwardBrown oraz Miasto Poznań.
 

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: