Inspirujące pomysły i nowe trendy

Już w lutym najnowsze wydanie magazynu „Garden & Trends” – jedynego na rynku przewodnika po najnowszych trendach, inspirujących pomysłach i innowacyjnych produktach. Tylko w „Garden & Trends” prezentacja laureatów KREATORA Garden Trendów 2014

Jednym z przejawów smart shoppingu, globalnej tendencji wpływającej na handel, jest inwestowanie własnego czasu w analizę cech poszczególnych produktów. Konsumenci poszukujący optymalnej oferty potrzebują jednak wskazówek – aktualnych, profesjonalnie przygotowanych informacji dotyczących innowacyjnych produktów i inspirujących aranżacji.  
Jak urządzić ogród, taras i balkon? Jakie rośliny wybrać? Jakie produkty do pielęgnacji zieleni gwarantują oczekiwane rezultaty? Odpowiedź na te pytania w najnowszym wydaniu magazynu „Garden & Trends”, który w nakładzie 40 tys. egzemplarzy już w lutym trafi na rynek. Dystrybucja obejmie wszystkich czytelników „Biznesu Ogrodniczego” oraz gości targów Gardenia.


Tylko w „Garden & Trends”:

•    najnowsze trendy w projektowaniu ogrodów oraz doborze roślin zdiagnozowane przez czołowych polskich architektów krajobrazu,
•    inspiracje z największych światowych wystaw i targów,
•    technologie, które ułatwiają pielęgnację zieleni – nowoczesne urządzenia, sterowniki, aplikacje na smartfony,
•    analiza trendów kształtujących gusta konsumentów – grow your own, powrót do starych odmian roślin, moda na zieleń w aglomeracjach miejskich, roślinne ciekawostki, produkty o unikatowym składzie i niebanalnym designie.


Magazyn „Garden & Trends” po raz drugi wyłoni także laureatów prestiżowego wyróżnienia KREATORA Garden Trendów 2014. To znak jakości nadawany produktom i konceptom marketingowym, które kształtują ogrodnicze trendy, zwiększają świadomość konsumentów oraz wpływają pozytywnie na rozwój całej branży ogrodniczej.

Laureaci KREATORA Garden Trendów 2014 zostaną zaprezentowani w najnowszym, lutowym wydaniu magazynu „Garden & Trends”. Uroczyste wręczenie wyróżnień będzie miało miejsce na Targach Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Gardenia 2014 w Poznaniu.
 
Kto zostanie KREATOREM Garden Trendów 2014? Magazyn „Garden & Trends” wyróżni wiodące na rynku produkty – o innowacyjnej formule, efektownym designie, w opakowaniach w nowej formie, tworzące nowe segmenty w branży ogrodniczej. Zgłoszenia produktów i konceptów marketingowych zawierające uzasadnienie można wysyłać na adres michal.gradowski@biznes-ogrodniczy.pl. Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 17 stycznia 2014 roku.

 

 

REKLAMA
Targi Zieleń to życie