Jesienny VITREL

W hotelu MERCURE-KASPROWY w Zakopanem w dniach 19-21 września odbędzie się jesienna edycja największych w branży  decor organizowanych od 2002 r. targów Vitrel

 

Znane od wielu lat i bardzo cenione przez wystawców i odwiedzających targi Vitrel to marka sama w sobie. Na rynku decor nie ma drugiej takiej imprezy w Polsce. Jesienna edycja targów Vitrel gwarantuje wysoką frekwencję, bogatą ofertę, bardzo dużo odwiedzających oraz owocne kontrakty. Są tutaj wszyscy liczący się w branży: ci, którzy stale ze sobą współpracują od lat, ci przyjeżdżający, żeby poznać aktualne trendy, oraz ci, którzy dopiero stawiają pierwsze kroki w biznesie. Vitrel pozwala podtrzymywać kontakty, jak i zaprezentować ofertę nowym klientom. Sprawdzona formuła targów w stylu „butikowym”, gdzie większe znaczenie mają bezpośrednie kontakty producentów, dystrybutorów i nabywców, zamiast „hektarów” hal i powierzchni wystawienniczych daje gwarancję w postaci realnych kontraktów i zleceń. Łatwość dotarcia do wszystkich liczących się w branży firm powoduje, że zadowoleni będą klienci i odwiedzający.

Targi są podzielone na cztery segmenty tematyczne: kreacja stołu, wyposażenie kuchni, artykuły do wyposażenia wnętrz, tarasów i ogrodów oraz upominki.

– Wystawę organizujemy od 2002 r., jako imprezę branżową wyłącznie dla profesjonalistów, mającą ściśle kontraktacyjny charakter. Atutem targów Vitrel jest lokalizacja.  Poza typowymi spotkaniami biznesowymi na stoiskach,  można nawiązywać  kontakty w kuluarach, w przyjemnej i mniej formalnej atmosferze – podkreśla Elżbieta Ziarnicka, organizatorka.

 

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: