Już 30 lat Lameli

 W tym roku Lamela świętuje 30-lecie działalności. Z tej okazji 4 listopada zorganizowała w Hotelu Windsor w Jachrance uroczyste spotkanie dla klientów

 

 

Podczas gali nie zabrakło czasu na podsumowania, wspomnienia i rozmowy dotyczące planów na przyszłość. Bardzo ważnym momentem było oficjalne przedstawienie nowego prezesa Arkadiusza Bałdygi, który od lipca zastąpił na tym stanowisku Andrzeja Bałdygę. – W czasie 30 lat działalności  poszerzyliśmy ofertę, przeobraziliśmy się  w mocne, stabilne i ambitne przedsiębiorstwo, które wciąż stawia sobie nowe cele i któremu cały czas mało dotychczasowych osiągnięć –  wspominał Andrzej Bałdyga, wiceprezes Lamela. Od początku działalności głównym atutem Lameli jest wzornictwo produktów oraz ponadprzeciętna jakość. Uczestnikom spotkania zostały przybliżone nowości na sezon 2017, m.in. modne  ażurowe doniczki Rosa i Bella zarówno okrągłe, jak i owalne, donice Agawa produkowane w technologii rozdmuchu oraz  doniczki Lilia z powierzchnią dłuto.

Lamela znana jest z prężnej działalności i ciągłego dążenia do rozwoju.  Klienci zostali zapoznani z wdrożonymi pomysłami udoskonalającymi funkcjonowanie przedsiębiorstwa. Firma stawia przede wszystkim na nowoczesność, automatyzację produkcji i jak najlepszą organizację pracy.

– Gratuluję firmie  tak imponującego sukcesu oraz ogromnego rozwoju

Dziękuję, że możemy razem cieszyć się z tak prężnego rozwoju firmy Lamela. Życzę dalszych sukcesów oraz realizacji wszystkich planów – mówi Renata Aleksandrzak, dyrektor sprzedaży „Biznesu Ogrodniczego”, obecna na spotkaniu.

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: