Już czas na GARDENIĘ!

Rozpoczęło się wielkie odliczanie do największych w Polsce Targów Ogrodniczych GARDENIA 2013. Organizatorzy planują pobić wszelkie rekordy – popularności wśród zwiedzających, liczby wystawców, zagospodarowanej powierzchni, możliwości wzięcia udziału w imprezach towarzyszących oraz innowacji

Niespełna trzy tygodnie dzielą nas od ogólnopolskiego święta branży ogrodniczej. W tym roku na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich pojawi się ponad 500 wystawców, 30 tys. zwiedzających, spośród których 60% stanowić będą profesjonaliści. Na zwiedzających czeka aż 13 produktów wyróżnionych w Konkursie o Złoty Medal, setki nowości i dziesiątki wykładów, warsztatów i innych atrakcji zorganizowanych m.in. przez wystawców i partnerów.

 

 

Pierwszy dzień to tradycyjnie już miejsce spotkań dla profesjonalistów. Z niego najchętniej korzystają właściciele sklepów i centrów ogrodniczych, a także architekci terenów zieleni. To doskonały moment na doprecyzowanie warunków umowy i na zapoznanie się z nowym asortymentem. Przyjęło się bowiem uznawać GARDENIĘ jako uroczystą inaugurację sezonu.
Dwa pozostałe dni to z kolei szansa na bezpośredni kontakt z konsumentami, którzy jak zwykle chętnie wyrażą swoją opinię na temat prezentowanych produktów. Głównie z myślą o nich przygotowane zostaną pokazy florystyczne, Pogotowie Projektowe, warsztaty poświęcone pielęgnacji roślin, grillowe prezentacje, ogrody pokazowe dla całej rodziny, a także kiermasz roślin.
Warto dodać, że w tym roku, poza Targami Zoologicznymi Animal Market oraz Rybomania, zorganizowane zostaną Targi Produktów Świątecznych i Okazjonalnych Special Days. Nie zabraknie na nich ozdób świątecznych, okolicznościowych upominków i artykułów dekoracji wnętrz.
Szczegółowe informacje dotyczące programu targów, wystawców i imprez towarzyszących znaleźć można na stronie Międzynarodowych Targów Poznańskich

 

Więcej na stronie:

www.gardenia.mtp.pl

 

Szczegołowych informacji udziela Elżbieta Janicka-Jarosz
tel. 61 869 2007
e-mail: elzbieta.janicka-jarosz@mtp.pl

 

REKLAMA
Targi Zieleń to życie