Już za miesiąc

„Katalog Hurtowni Ogrodniczych” jest jedynym w Polsce wiarygodnym źródłem informacji o hurtowniach ogrodniczych. Stanowi niezbędne narzędzie pracy dla właścicieli sklepów i centrów ogrodniczych, umożliwiające dotarcie do nowych klientów oraz promocję firm, marek oraz produktów. „Katalog Hurtowni Ogrodniczych” to także skuteczne i nowoczesne medium reklamowe.

Tylko w „Katalogu Hurtowni Ogrodniczych”:

  • najbardziej aktualne dane teleadresowe – nazwiska, numery telefonów, a także adresy mailowe przedstawicieli handlowych oraz osób odpowiedzialnych za zatowarownanie,
  • najważniejsze informacje o obecnej kondycji rynku hurtowego w sektorze ogrodniczym,
  • adresy firmowych stron na Facebooku oraz witryn www.

„Katalog Hurtowni Ogrodniczych” ukazuje się na rynku już po raz siódmy. W nowej edycji w czytelny i przejrzysty sposób zostaną zaprezentowane zarówno największe hurtownie ogrodnicze o zasięgu ogólnopolskim, jak i hurtownie zaopatrujące klientów na rynkach lokalnych.

W „Katalogu Hurtowni Ogrodniczych” nie zabraknie także firm specjalistycznych, które prowadzą hurtową sprzedaż roślin, kwiatów doniczkowych, dodatków florystycznych asortymentu dekoracyjnego, produktów zoologicznych, odzieży ochronnej i innego asortymentu, którego nie może zabraknąć w ofercie centrów ogrodniczych.

Zapraszamy do współpracy! Zarezerwuj miejsce na swoją reklamę już teraz!
Agnieszka Idziak- agnieszka.idziak@biznes-ogrodniczy.pl
Renata Aleksandrzak- renata.aleksandrzak@biznes-ogrodniczy.pl

REKLAMA