Kaldenhof tonie…w kwiatach

Firma Bruno Nebelung tradycyjnie już zaprasza partnerów biznesowych w dniach 9-11 sierpnia na dni otwarte do Münster. Na terenie Kaldenhofu na powierzchni kilku ha można podziwiać najnowsze gatunki i odmiany roślin, jakie firma wprowadza do oferty w nadchodzącym sezonie 

 

 

Kaldenhof to jedyne miejsce w Europie, gdzie można zobaczyć ponad 5,5 tys. kwitnących i owocujących w tym samym czasie gatunków kwiatów, warzyw, ziół i traw. Głównym celem eventu jest przybliżenie wyjątkowo szerokiego asortymentu produktów i rozwiązań technologicznych oferowanych przez firmę.

– Dzięki cyklicznym spotkaniom klienci widzą, jak firma się rozwija i zyskują pewność, że współpracują z solidnym partnerem – podkreśla Detlef Bieleit, dyrektor sprzedaży w firmie Bruno Nebelung. – Zapraszamy partnerów biznesowych do Kaldenhofu, aby mogli się przekonać, że jesteśmy godni zaufania, dostarczamy doskonałe produkty, spełniające oczekiwania klientów oraz odpowiadające najnowszym trendom. Zależy nam na stałej współpracy i wymianie doświadczeń z naszymi partnerami, aby wspólnie rozwijać branżę – dodaje Wojciech Bartnicki, przedstawiciel handlowy Bruno Nebelung na teren Polski.

 

 

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: