Kalendarz GREENERY – 2019

Giełda roślin GREENERY to projekt stworzony przez Hortorus Bartosiewicz Sp.J., firmę która od 25-lat z powodzeniem funkcjonuje na rynku centrów ogrodniczych. Właściciele marki doskonale wiedzą z jakimi wyzwaniami przychodzi zmierzyć się Producentom i hurtowym Odbiorcom roślin. Wiedza ta, wsparta jest również doświadczeniem pracy w Polskim Stowarzyszeniu Centrów Ogrodniczych i w grupie zakupowej – Dobre Centrum Ogrodnicze.

Wnikliwa obserwacja rynku ogrodniczego w kraju i za granicą zaowocowała powołaniem do życia projektu GREENERY – nowego kanału dystrybucji roślin, stanowiącego połączenie tradycyjnych sesji targowych z zakupami on-line w kanale B2B. Rozwiązanie, będące standardem na zachodzie Europy jest już dostępne w Polsce.

GREENERY uzupełnia brakujące ogniwo w obrocie materiałem roślinnym i rozwiązuje wiele problemów branżowych, np. ułatwia pracę po sezonie – niwelując problem minimum logistycznego, ułatwia prezentację roślin w najlepszym momencie wegetacji roślin możliwie szerokiej rzeszy hurtowym Odbiorcom, ułatwia wprowadzenie na rynek nowości roślinnych, skraca formalności.

Dzięki GREENERY w jednym miejscu mogą się spotkać wszyscy partnerzy branży ogrodniczej.

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: