Kielce po raz 22

Blisko 20 tys. zwiedzających odwiedziło w miniony weekend XXII Targi Ogrodnicze i Działkowe OGRÓD i TY w Kielcach

Kieleckie Targi OGRÓD i TY to najważniejsza branżowa impreza w województwie świętokrzyskim. Co roku przyciąga wielu miłośników ogrodnictwa oraz detalistów poszukujących partnerów do współpracy. W tym roku w Kielcach swoją ofertę zaprezentowało wielu lokalnych producentów roślin oraz kilka znanych szkółek o zasięgu ogólnopolskim. Nie zabrakło także producentów i importerów mebli ogrodowych oraz kostki brukowej. Swoją ofertę nawozów zaprezentowała firma Tropical, a jednymi z najchętniej odwiedzanych wystawców były firmy Torseed i ACM Agrocentrum, które na kieleckich targach połączyły siły. Uwagę zwiedzających przyciągała natomiast efektowna ekspozycja roślin na stoiskach Szkółki Drzew i Krzewów Ozdobnych Bór oraz Szkółki Drzew i Krzewów Ozdobnych Słota.

 

– Targi OGRÓD i TY mają w Kielcach dużą renomę. To przede wszystkim kiermasz ogrodniczy dla konsumentów, który co roku przyciąga wielu zwiedzających. Targi chętnie odwiedzają także sklepy ogrodnicze z Kielc i okolic – mówi Mirosław Łakomiec, właściciel firmy ACM Agrocentrum.

Według szacunków organizatorów trwające od piątku do niedzieli targi odwiedziło w sumie blisko 20 tys. zwiedzających. „Biznes Ogrodniczy” objął patronatem medialnym to wydarzenie. Szczegółowa fotorelacja już w majowym wydaniu.
 

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: