„Kiełkujący biznes” już w październiku

Już w październiku „Kiełkujący biznes”, jedyna na rynku publikacja w całości poświęcona nasionom i cebulom. 

„Kiełkujący biznes” to jeden z najważniejszych dodatków specjalnych „Biznesu Ogrodniczego”, który zapowiada kolejny sezon w branży ogrodniczej. To najlepsze medium reklamowe dla firm oraz wszystkich przedstawicieli branży, którzy chcą zaprezentować swoją ofertę w okresie przedterminowych zatowarowań. 

Nasiona roślin ozdobnych, warzyw, ziół, nasiona na kiełki, mieszanki nasion traw oraz cebule, bulwy i kłącza – szczegółowa analiza handlu asortymentem nasiennym już w październiku w „Kiełkującym biznesie”. Na łamach dodatku przedstawimy również ofertę komplementarną – podłoża do wysiewu, kiełkownice, torfowe pojemniki do wysiewu, miniszklarnie oraz nawozy do wysiewu nasion. 

Tylko w „Kiełkującym biznesie” analiza handlu asortymentem nasiennym, zapowiedzi nowości, informacje o sprzedaży w centrach i sklepach ogrodniczych oraz sieciach DIY, a także efektowne prezentacje produktów oraz wypowiedzi ekspertów.

W sprzedaży asortymentu nasiennego rozpoznawalna marka, która jest gwarancją wysokiej jakości, odgrywa ogromne znaczenie. Przy dużej podaży i niskiej cenie jednostkowej działania marketingowe w istotny sposób wpływają na sprzedaż.

„Kiełkujący biznes” to skuteczne i sprawdzone medium reklamowe.

 

Nie czekaj, już teraz zarezerwuj miejsce na swoją reklamę!

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: