Kolejne KREATORY przyznane!

Znamy pierwszych laureatów KREATORA Garden Trendów 2014 wyróżnionych w kategorii indoor & outdoor living. Redakcja magazynu Garden & Trends doceniła kolekcję donic Finezja Rattan firmy Lamela oraz  seria donic Orient firmy Eko-Ceramika

Magazyn Garden & Trends docenił firmę Lamela za tworzenie oryginalnych, perfekcyjne wykonanych donic wysokiej jakości. Ciekawe wzornictwo i dbałość o każdy detal to elementy wyróżniające firmę Lamela na polskim rynku.  
KREATOREM Garden Trendów 2014 wyróżniono kolekcję donic Finezja Rattan do domu i ogrodu. Te innowacyjne produkty produkowane są z tworzywa sztucznego metodą wtrysku, dostępne są w trzech rozmiarach i sześciu naturalnych kolorach. Idealnie pasują do mebli ogrodowych oraz wnętrz utrzymanych w spokojnej, ciepłej tonacji kolorystycznej.

Kolejnym KREATOREM Garden Trendów 2014 wyróżniono serię donic Orient jaką wprowadza  Eko-ceramika, która od ponad 20 lat podąża za najnowszymi trendami, starając się spełniać oczekiwania swoich klientów. Produkty tej serii wyróżnia przede wszystkim prostota. Donice te wykonane są z naturalnej gliny i ozdobione w nieregularny relief ze stylizowaną gałązką z listkami, przywracając starą tradycję rzemiosła. Doniczki dostępne są w formie matowej i błyszczącej, dzięki czemu emanują fascynującą grę światła i cienia tworząc powierzchnię trójwymiarową. Oferowane są w trzech rozmiarach od 13 do 19 cm.  

 


Uroczyste wręczenie KREATORÓW Garden Trendów 2014 odbędzie się na Targach Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Gardenia w Poznaniu.
Wszyscy laureaci KREATORÓW Garden Trendów 2014 zostaną zaprezentowani w najnowszym, lutowym wydaniu magazynu „Garden & Trends”. Oprócz tego docenione produkty będą także promowane na łamach „Biznesu Ogrodniczego”, na stronie www.biznes-ogrodniczy.pl oraz w newsletterze regularnie wysyłanym do całej branży ogrodniczej. 

W tegorocznej edycji jak do tej pory wyróżniono linię dziewięciu innowacyjnych mieszanek nasion kwiatów „Garden Deco” firmy Vilmorin Garden, odżywkę do storczyków w postaci gotowych do użycia aplikatorów COMPO Orchid Power oraz serię nasion „Mini Ogród” firmy PlantiCo Zielonki.

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: