Konferencja prasowa Gospodarstwa KRÓLIK już za nami!

W Chrzypsku Wielkim 21 kwietnia  odbyła się konferencja prasowa dla przedstawicieli mediów zorganizowana przez Gospodarstwo Ogrodnicze KRÓLIK. „Biznes Ogrodniczy” brał udział w tym wydarzeniu

Konferencję zorganizowano z okazji zbliżających się VIII Międzynarodowych Tragów Tulipanów. Na spotkaniu został przedstawiony szczegółowy program targów, uczestnicy zobaczyli największą w Polsce produkcję cebul, bulw, kłączy kwiatowych i kwiatów ciętych – głównie tulipanów w 450 różnych odmianach tulipanów na 25 ha w polu i pod tunelami.

– Dzięki spotkaniu mieliśmy okazję bliżej zapoznać się z całą inicjatywą targów. Konferencja została przygotowana w profesjonalny sposób. Ponadto zobaczyliśmy imponującą uprawę tulipanów Gospodarstwa Królik, która jest potwierdzeniem  sukcesów firmy w branży – mówi Renata Aleksandrzak, dyrektor sprzedaży  „Biznesu Ogrodniczego”.

VIII Międzynarodowe Targi Tulipanów odbędą się 1-3 maja na terenie Firmy KRÓLIK przy ul. Rolnej 13 w Chrzypsku Wielkim. Serdecznie zapraszamy.
 

REKLAMA