KREATOR dla Green Garden

Drugim zdobywcą KREATORA GardenTrendów, przyznawanego przez Magazyn „Garden & Trends”, została firma Green Garden, wyróżniona za Podłoże do pelargonii z mikroorganizmami „4 w 1” 

KREATORY GardenTrendów w tym roku po raz pierwszy trafią do producentów, którzy rozwijają zielony biznes, kreują potrzeby konsumentów oraz kształtują ogrodnicze trendy. Znamy już dwie firmy, które będą mogły promować się jako KREATOR GardenTrendów, a w swoich materiałach używać efektownego logo jedynego w branży ogrodniczej wyróżnienia dla firm wyznaczających nowe trendy
Drugą firmą, która otrzymała KREATORA GardenTrendów jest Green Garden. Redakcja magazynu „Garden & Trends” doceniła Podłoże do pelargonii z mikroorganizmami „4 w 1”. Torf, nawóz wieloskładnikowy, materia organiczna oraz mikroorganizmy to składniki tego podłoża przystosowanego do specyficznych potrzeb pelargonii. Dzięki bogatej mikroflorze wykazuje potwierdzone naukowo „aktywne” działanie – m.in. naturalnie wzmacnia odporność roślin na choroby i pasożyty oraz zwiększa dostępność odżywczych składników mineralnych i przydatnych związków organicznych.


Został już tylko tydzień by zdobyć KREATORA GardenTrendów. Efektowna prezentacja wyróżnionych produktów już w sierpniu w zupełnie nowym magazynie „Garden &Trends”.
Prześlij nam swój produkt, przedstaw jego zalety i zdobądź prestiżowe wyróżnienie. Zgłoszenia można wysyłać na adres michal.gradowski@biznes-ogrodniczy.pl

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: