KREATORY Garden Trendów już w sierpniu

Redakcja magazynu „Garden & Trends” – jedynego na rynku nowoczesnego poradnika ogrodniczego – już po raz trzeci wyłoni laureatów prestiżowych wyróżnień KREATORY Garden Trendów

 
Już w sierpniu zupełnie nowe wydanie magazynu „Garden & Trends”, który jest miejscem prezentacji najnowszych trendów ogrodniczych, inspiracją dla konsumentów i wszystkich przedstawicieli branży. 
 
Redakcja magazynu „Garden & Trends” już po raz trzeci wyłoni laureatów prestiżowych wyróżnień KREATORY Garden Trendów.
 
To znak jakości nadawany produktom i konceptom marketingowym, które kształtują ogrodnicze trendy, zwiększają świadomość konsumentów oraz wpływają na rozwój całej branży ogrodniczej. Laureaci KREATORÓW Garden Trendów zostaną zaprezentowani w najnowszym, sierpniowym wydaniu magazynu „Garden & Trends”, a uroczyste wręczenie wyróżnień będzie miało miejsce na targach „Zieleń to życie” w Warszawie. 
 
Wszystkie docenione produkty będą także promowane na łamach „Biznesu Ogrodniczego”, na stronie www.biznes-ogrodniczy.pl oraz w newsletterze regularnie wysyłanym do całej branży ogrodniczej.  
 
Zgłoszenia produktów i konceptów marketingowych zawierające uzasadnienie o objętości ok. 300 znaków ze spacjami można wysyłać na adres michal.gradowski@biznes-ogrodniczy.pl.
Termin nadsyłania zgłoszeń upływa 18 lipca 2014 r. 
 
Magazyn „Garden & Trends” w nakładzie 40 000 egzemplarzy na początku sierpnia trafi do wszystkich czytelników „Biznesu Ogrodniczego”. Ponadto dystrybucja obejmie odwiedzających targi „Zieleń to życie” w Warszawie. Po raz pierwszy magazyn „Garden & Trends” będzie również dostępny w wybranych centrach ogrodniczych na terenie całego kraju. 
 
Kontakt:
 
Biznes Ogrodniczy 
ul. Grunwaldzka 43/1
60-784 Poznań
tel. 61 820 41 75 
e-mail: redakcja@biznes-ogrodniczy.pl
REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: