KREATORY GardenTrendów 2019

Jeden z najbardziej prestiżowych konkursów w branży ogrodniczej już niedługo wyłoni laureatów – 22 marca podczas targów Green Days poznamy zwycięzców 11 edycji KREATORÓW GardenTrendów – najlepsze ogrodnicze produkty 2019 roku

 

KREATORY GardenTrendów to konkurs, który od wielu lat wyłania wyjątkowe produkty – odpowiadające na oczekiwania nowoczesnego konsumenta, kreujące jego potrzeby, wyróżniające się innowacyjnością i designem.

 

W najnowszej, jedenastej już edycji konkursu może wziąć udział każdy  wystawca Targów Green Days, odbywających się w dniach 22-24 marca w PTAK WARSAW EXPO w Nadarzynie koło Warszawy. KREATORY GardenTrendów zostaną przyznane przez profesjonalne jury, które wybierze najlepsze produkty prezentowane na Targach Green Days z podziałem na  trzy kategorie:

ZIELEŃ W OGRODZIE (materiał nasienny, materiał roślinny, torfy i podłoża, artykuły do pielęgnacji roślin itp.),

INSPIRACJE W OGRODZIE (architektura ogrodowa, BBQ, oświetlenie i aranżacje ogrodowe, artykuły dekoracyjne itp.),

TECHNIKA W OGRODZIE (narzędzia, urządzenia i maszyny ogrodnicze, systemy szklarniowe, systemy nawadniające itp.).

 

Zgodnie z regulaminem konkursu Jurorzy mogą  przyznać maksymalnie trzy KREATORY w każdej kategorii. Konkurs wyłoni więc ekskluzywne grono wyjątkowych produktów, wyróżniających się designem, ergonomią, powstałych z wykorzystaniem innowacyjnych rozwiązań.

 

Organizatorem konkursu jest spółka Media Experts, wydawca „Biznesu Ogrodniczego”. Każdy z wystawców Targów Green Days może zgłosić do konkursu dowolną liczbę produktów. Zgłoszenie produktu – zawierające nazwę, zdjęcie i opis uwzględniający cechy wyróżniające produkt na rynku – należy wysyłać na adres agnieszka.idziak@biznes-ogrodniczy.pl do 08 marca 2019. Rozstrzygnięcie konkursu i uroczyste wręczenie nagród odbędzie się podczas Uroczystego Wieczoru Wystawców Green Days,  22 marca o godz. 18:00 .

 

 

REGULAMIN KONKURSU GARDENTRENDÓW

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: