KREATORY GardenTrendów – nadchodzi wasz czas!

Jedyne na rynku wyróżnienia dla producentów kształtujących ogrodnicze trendy zostaną po raz siódmy przyznane już w sierpniu. Na Wystawie „Zieleń to życie” odbędzie się uroczysta ceremonia wręczenia statuetek KREATORÓW Garden Trendów

 

 

Redakcja magazynu „Garden & Trends” już po raz siódmy wyłoni laureatów prestiżowych KREATORÓW GardenTrendów. Tym wyróżnieniem nagradzane są produkty, które kształtują ogrodnicze trendy, zwiększają świadomość konsumentów, są gwarancją najwyższej jakości i oryginalnego designu. Laureaci KREATORÓW Garden Trendów zostaną zaprezentowani w specjalnym sierpniowym wydaniu magazynu „Garden & Trends”, który na wystawę ,,Zieleń to życie” ukaże się w zwiększonym o dodatkowe 20 tys. egzemplarzy nakładzie.

Produkty wyróżnione KREATOREM Garden Trendów będą intensywnie promowane w kolejnych numerach „Garden & Trends”, na stronie internetowej oraz w mediach społecznościowych.  

Uroczyste wręczenie KREATORÓW GardenTrendów odbędzie się we wrześniu na wystawie ,,Zieleń to życie” w Warszawie.

Już teraz prześlij nam swój produkt, przedstaw jego zalety i zdobądź KREATORA GardenTrendów! Zgłoszenia należy wysyłać na adres: 


natalia.dur@biznes-ogrodniczy.pl

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: