Kronen partnerem III Forum Branży Ogrodniczej

Firma Lasland, właściciel marki Kronen, została kolejnym partnerem III Forum Branży Ogrodniczej, które już 17 października odbędzie się w Poznaniu

Na największym spotkaniu kadry zarządzającej branży ogrodniczej spotkają się producenci, dystrybutorzy, importerzy, właściciele centrów, sklepów i hurtowni ogrodniczych, a także przedstawiciele sieci DIY. Największe spotkanie kadry zarządzającej rynkiem ogrodniczym już 17 października w poznańskim Hotelu Sheraton.

Sukcesy pierwszych dwóch edycji Forum udowodniły, że cała branża zgromadzona w jednym miejscu i w jednym celu skutecznie wyznacza nowe kierunki rozwoju. Podczas spotkania przedstawiciele branży ogrodniczej wezmą udział w debatach i dyskusjach na temat aktualnego stanu oraz możliwości i perspektyw rozwoju rynku ogrodniczego. Rangę III Forum Branży Ogrodniczej podkreślają partnerzy, którzy zdecydowali się je wspierać.

Do firm Vilmorin Garden, NAC i Dachser dołączyła firma Lasland, właściciel marki Kronen.

Wsparcia tej inicjatywie udzieliły także Polskie Stowarzyszenie Centrów Ogrodniczych, Polska Izba Nasienna, niezależny instytut badawczy MillwardBrown oraz Miasto Poznań.

 

Efekt synergii
Jarosław Sieciński, koordynator sprzedaży krajowej Kronen

Na polskim rynku działamy od 25 lat. Firma Lasland jest postrzegana jako lider innowacyjności, a produkty marki Kronen są wyznacznikiem jakości. Aktywny udział w Forum Branży Ogrodniczej jest wynikiem naszego poczucia współodpowiedzialności za rozwój branży, a także poparciem starań organizatorów na rzecz jej integracji.
Poprzednie edycje Forum pokazały, że w tak dynamicznie rozwijającej się branży należy się czasem zatrzymać, spotkać i spojrzeć na rynek nie tylko z własnej perspektywy. Spotkania, w których tak wiele osób może wymieniać się wiedzą, spostrzeżeniami i przemyśleniami, dają możliwość skorygowania strategii. Dzięki wspólnej pracy skorzystamy wszyscy z efektu synergii.
 

 

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: