Kto zostanie najlepszym piłkarzem Kronen Cup?

Już tylko 5 dni zostało do finałowego Turnieju Kronen Cup zorganizowanego przez firmę Lasland pod patronatem „Biznesu Ogrodniczego”.  W najbliższy weekend 20 czerwca na boisku ORLIK w miejscowości Grzywna 3 drużyny będą walczyły o wyjazd na mecz Borussii Dortmund w rundzie jesiennej. Po raz pierwszy zostanie wyłoniony najlepszy piłkarz Kronen Cup 2015

W turnieju finałowym zmierzą się trzy drużyny: ubiegłoroczny zwycięzca – Rol-Pest Ostaszewo, Torseed Toruń i Zorza Zambrów.  Dla zwycięzców turnieju nagrodą będzie wyjazd na mecz Borussii Dortmund w rundzie jesiennej. Warto wspomnieć, że to właśnie na murawie tego stadionu używane są nawozy firmy Hauert Progress, które znajdują się w ofercie Lasland. 

–  Drużyny zagrają piłką SELECT model X-TURF o rozmiarze “5”, która jest wykonana specjalnie do gry na boiska ze sztuczną trawą. Podczas weekendu zostaną rozegrane wszystkie mecze i wyłonieni zwycięzcy. Po rozgrywkach, które zapewne będą zacięte, na sportowców będą czekać również atrakcje i wspólne biesiadowanie  –  mówi Jarosław Sieciński, kierownik sprzedaży krajowej w firmie Lasland.

Dodatkowo w tym roku po raz pierwszy zostanie wyłoniony najlepszy piłkarz turnieju, który otrzyma nagrodę specjalną! Jest to  dodatkowe wyróżnienie, którego nie ma w regulaminie.

– Turniej Kronen Cup to gwarancja doskonałej zabawy, zaciętej rywalizacji i wielkich emocji, a co najważniejsze, jest to inicjatywa integrująca branżę ogrodniczą. Pozwala spotkać się nam w miłej atmosferze i w innej roli niż na co dzień. Po ubiegłorocznej edycji Kronen Cup nasza drużyna jest „głodna” zwycięstw, a naszym celem jest zdobycie pucharu. Jestem pewna, że turniej pozostanie w naszej pamięci na długo oraz że będziemy świadkami rywalizacji sportowej na najwyższym poziomie – mówi Elżbieta Lewandowska, wiceprezes Torseed S.A.

Pełen regulamin, wiele ciekawostek i informacji na stronie: http://www.kronen.com.pl/kronencup2015

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: