MIASTO OGRÓD – Zielony design

Bogaty program, a w nim obok części wystawienniczej wydarzenia towarzyszące: ciekawa konferencja branżowa, Strefa Młodego Architekta Krajobrazu, ogród pokazowy, kiermasz ogrodniczy – to atuty, które przyciągają na targi MIASTO OGRÓD – Zielony design do Szczecina wielbicieli zieleni

 

Targi MIASTO OGRÓD – Zielony design spotykają się z zainteresowaniem architektów, architektów krajobrazu, projektantów zieleni, ogrodników, szkółkarzy, dostawców produktów i usług, hurtowników. Jest to także jedna z najchętniej odwiedzanych imprez przez deweloperów, firmy budowlane, wykonawcze, jak i klientów indywidualnych. – Dla jednych targi są miejscem promocji, nawiązywania kontaktów biznesowych, pozyskiwania klientów, dla innych – zdobywania wiedzy, czerpania pomysłów i inspiracji, dla jeszcze innych – okazją do rozmów o ogrodach i roślinach czy robienia korzystnych cenowo zakupów ogrodniczych – podsumowuje Lidia Kuszyk, organizator targów.

„Biznes Ogrodniczy” objął wydarzenie patronatem medialnym.

W dniach 19-21 kwietnia br. w Szczecinie trzeba po prostu być. Odbędzie się tu 15. już edycja  targów MIASTO OGRÓD – Zielony design. 70 wystawców i ok. 7 tys. zwiedzających – to bilans ubiegłorocznej edycji. Spośród wielu atrakcji na uwagę zasługuje Strefa Młodego Architekta Krajobrazu, miejsce promocji architektów krajobrazu, którzy działają na rynku nie dłużej niż trzy lata. Ponadto integralną część targów stanowi konferencja branżowa z cyklu „Woda i zieleń w mieście”, skierowana do profesjonalistów z branży ogrodniczej i budowlanej. Jej tegoroczny tytuł: „Kropla wody drąży skałę – Metamorfoza zieleni poprzez wodę”. Targi są także doskonałym miejscem promocji studentów architektury krajobrazu. W czasie ich trwania na terenie zewnętrznym MTS powstanie ogród pokazowy. 

 

 

 

Jak co roku na targach nie zabraknie również kiermaszu ogrodniczego, w czasie którego można będzie kupić materiał roślinny, wyposażenie oraz dekoracje ogrodowe.
 

Informacje i zgłoszenia: Lidia Kuszyk

lidia.kuszyk@mts.pl

tel. 91 464 44 65

REKLAMA
Targi Zieleń to życie