Minitargi w Exoflorze

Zaskakująco liczna grupa właścicieli sklepów i centrów ogrodniczych, 31 wystawców, pozytywne nastoje, profesjonalizm i biznesowy optymizm – tak w skrócie można podsumować drugą edycję

minitargów zorganizowanych przez Krzysztofa, Jolantę i Tomasza Szymczaków, właścicieli hurtowni i centrum ogrodniczego Exoflora

Minitargi, które odbyły się w miniony weekend w Aleksandrowie Łódzkim, tętniły gwarem biznesowych rozmów, skupiły w jednym miejscu współpracujących z hurtownią Exoflora dostawców, właścicieli sklepów i centrów ogrodniczych. Wśród wystawców obecni byli przedstawiciele firm:  Agrecol, Agrimpex, Ampol-Merol, AMS-Dystrybucja, Biovita, Bros, Cellfast, Dr Green, Ekodarpol, Globol, Granum, Green Ok!, HBM, Grupa Inco, Intermag, Kalnas, Kard, Kozielski, Kwazar, Lamela, Lasland, W. Legutko, Lustan, Marolex, Nobilla, Plantpol, PNOS, Prosperplast, Roltico, Sumin, Vilmorin.

 

Minitargi były doskonałą okazją do nawiązania mniej formalnych relacji, ale przede wszystkim do zebrania zamówień oraz nawiązania nowych kontaktów biznesowych. – Dzięki udziałowi w targach mogliśmy przekazać  klientom kompleksowe informacje  o naszej ofercie.  Tego typu spotkania służą zacieśnianiu więzi  i ich podtrzymywaniu i co ważne, w czasie ich trwania możemy wymieniać cenne uwagi z innymi uczestnikami – oceniła Żaneta Wiszniewska-Wałkowska, regionalny kierownik sprzedaży w firmie Zielony Dom. 

 

 

Wśród wystawców panowały bardzo optymistyczne nastroje. Wszyscy pozytywnie podsumowują miniony rok i z dużym optymizmem patrzą na nadchodzący wiosenny sezon.  
– Dzięki tak licznemu udziałowi wystawców, udało nam się po raz drugi zorganizować niezwykle udane targi.  Wiemy już, że to impreza, którą powinniśmy na stałe wpisać w nasz kalendarz. Dziękujemy wszystkim za przybycie  – podsumował Krzysztof Szymczak, właściciel Exoflory.
 

REKLAMA
Targi Zieleń to życie