Nagroda Kronen Cup już za 6 dni

W najbliższą niedzielę wszyscy uczestnicy Kronen Cup 2015  wezmą udział w meczu POLSKA  – IRLANDIA na stadionie narodowym
 
Zwycięzca turnieju Drużyna ROL-PEST Ostaszewo wraz z uczestnikami finału drużyną ZORZA Zambrów oraz TORSEED Toruń zasiądą razem w ponad 40 osobowej GRUPIE PRZYJACIÓŁ KRONEN. – Sam mecz to nie tylko spotkanie. Kilka godzin wcześniej odbędzie się wspólna zabawa, obiad i jeszcze kilka atrakcji  – zapowiada Jarosław Sieciński,  kierownik sprzedaży krajowej Lasland.

Przypomnijmy: drużyna Rol-Pest zwyciężyła po raz drugi w Turnieju Kronen Cup 2015  zorganizowanym przez firmę Lasland pod patronatem „Biznesu Ogrodniczego”. Turniej finałowy odbył się 20 czerwca na boisku ORLIK w miejscowości Grzywna. O wygraną walczyły 3 drużyny: Rol-Pest Ostaszewo, Torseed Toruń i Zorza Zambrów. 

 – Zorganizowanie zawodów Kronen Cup było doskonałym pomysłem i z przyjemnością po raz drugi wzięliśmy w nich udział. Nasza drużyna już od dziesięciu lat spotyka się na hali sportowej. Jesteśmy zespołem nie tylko w pracy, ale i poza nią. Bardzo cieszymy się z wygranej. Kronen Cup to doskonale zorganizowana impreza, która pozwala nam się spotkać w nieco innej atmosferze niż na co dzień – podsumowuje Tadeusz Wadych, właściciel hurtowni Rol-Pest.

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: