Najnowsze trendy w Zakopanem

Już za dwa dni – 23 września startuje jesienna edycja targów Vitrel. W tym roku impreza po raz pierwszy odbędzie się w formule 3-dniowej

Ponad 160 wystawców, najnowsze trendy i wiele ciekawych inspiracji – najważniejsza w Polsce impreza branży decor, której patronem medialnym został „Biznes Ogrodniczy” i magazyn Slow Life odbędzie się w dniach 23–25 września 2015 r. w hotelu Mercure-Kasprowy w Zakopanem. Wśród wystawców znajdą się m.in. przedstawiciele firm: Belldeco, Ceramik-Art, Chomik, Ewax, Dekor-Pap, Regnum, Rojek Decor, R&M.

Vitrel spośród innych imprez i spotkań branżowych wyróżnia się specyficzną formułą. Poza typowymi spotkaniami biznesowymi na stoiskach, kontakty można nawiązać w kuluarach, w przyjemnej i mniej formalnej atmosferze. Targi odbywają się bowiem w hotelu, w którym zatrzymują się wystawcy i firmy handlowe. – Podczas targów będzie można zapoznać się z imponującą ofertą produktów, poznać najnowsze trendy, porównać jakość i ceny oferowanego asortymentu oraz dokonać zamówień. Będzie wielu nowych wystawców, również zagranicznych – zapowiada Elżbieta Ziarnicka, organizatorka targów.
 

Stoiska czynne w dniach handlowych:
23 września (środa) w godz. 9–18.00
24 września (czwartek) w godz. 9–18.00
25 września (piątek) w godz. 9–16.00

W piątek, po godz. 13.00 będzie możliwość zakupienia towarów w promocyjnych cenach.

REKLAMA
Targi Zieleń to życie