Nawozy i środki ochrony roślin – czas na nowe rozdanie!

„Nawozy i środki ochrony roślin” – jedyna na rynku publikacja w całości poświęcona kategorii nawozów, środków ochrony roślin i preparatów biobójczych – już w styczniu trafi do właścicieli sklepów, centrów i hurtowni ogrodniczych w całej Polsce.

Magazyn ,,Nawozy i środki ochrony roślin” otwiera nowy rok w branży ogrodniczej, jest barometrem trendów na nadchodzący sezon i miejscem prezentacji nowości produktowych 2017/2018. Tylko „W nawozach i środkach ochrony roślin” najnowsze dane rynkowe, analizy wyników sprzedaży w różnych kanałach dystrybucji, komentarze ekspertów oraz informacje o planach najważniejszych firm w Polsce – poszerzeniu oferty, nowych akcjach promocyjnych i wsparciu w miejscu sprzedaży.

Jakie są perspektywy rozwoju nawozów ekologicznych w Polsce? Jak nowe regulacje Komisji Europejskiej wpłyną na rynek środków ochrony roślin w naszym kraju? Które nowości wprowadzane na rynek mogą być najskuteczniejszym motorem napędzającym sprzedaż? Jakie trendy handlowe mają największy wpływ na tę kategorię? Odpowiedzi na te i wiele innych pytań w najnowszym wydaniu magazynu „Nawozy i środki ochrony roślin”.

„Nawozy i środki ochrony roślin” to sprawdzone i skuteczne narzędzie marketingowe wspierające sprzedaż produktów, umożliwiające rozbudowę dystrybucji oraz wspomagające proces budowania pozycji marki. To wiarygodne źródło informacji i doskonałe medium do prezentacji nowości produktowych oraz promocji firm.

Magazyn „Nawozy i środki ochrony roślin” już na początku stycznia trafi do wszystkich odbiorców „Biznesu Ogrodniczego”. Nie czekaj, zarezerwuj miejsce na reklamę.

Kontakt:

Agnieszka Idziak – agnieszka.idziak@biznes-ogrodniczy.pl

(redaktor naczelna ,,Biznes Ogrodniczy”)

Renata Aleksandrzak – renata.aleksandrzak@biznes-ogrodniczy.pl

(dyrektor Działu Sprzedaży Reklam)

Michał Gradowski, michal.gradowski@biznes-ogrodniczy.pl

(redaktor prowadzący magazynu „Nawozy i środki ochrony roślin”)

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: