Niepowtarzalny charakter

 „Ogród to przyjemność” oraz „Z pasją dla domu i ogrodu” to hasła przewodnie dwóch spotkań , które odbyły się w miniony weekend w ramach Rodzinnych Warsztatów Ogrodniczych pod patronatem „Biznesu Ogrodniczego” oraz magazynu „Garden & Trends”. W najbliższy weekend odbędą się dwa ostatnie spotkania

 

 

Na spotkanie z Witoldem Czuksanowem oraz przedstawicielami firm Agrecol, Kronen i Lamela do Centrum Ogrodniczego Grint Pojnt w Łodzi oraz Zielona Galeria w Białej Podlaskiej przybyły tłumy entuzjastów ogrodnictwa.

 

Na pytania o imprezy organizowane na trasie Rodzinnych Warsztatów Ogrodniczych odpowiadamy, że są one przeznaczone dla ogrodników od lat trzech do stu trzech, a ich celem jest to, by poprzez zabawę popularyzować wiedzę o ogrodach i roślinach. Każde takie wydarzenie dzieje się na żywo i ma swój niepowtarzalny charakter. Ostatnie na przykład wyróżniły się zapachem nowości, bo odbyły się w nowo otwartych centrach ogrodniczych. W piątek 10 czerwca sadziliśmy rośliny w działającym niewiele ponad miesiąc Grin Pojncie w Łodzi. Szczególnie gorąco i pracowicie spędziliśmy czas w sobotę 11 czerwca w Białej Podlaskiej. Może to wynik dobrej energii tam panującej albo zapału właścicieli, albo obydwu tych czynników razem, ale chwilami mieliśmy wrażenie, że tegoroczny sezon wciąż jeszcze się rozkręca! Tego wszystkim czytającym te słowa szczerze życzymy – mówi Witold Czuksanow, prowadzący akcję.

 

Ostatnie dwa spotkania odbędą się w najbliższy weekend.

17 czerwca, piątek: Centrum Ogrodnicze Mejpol Opoczno „Ziołowy Ogród”
18 czerwca, sobota: Centrum Ogrodnicze Piotrkowscy Smardzew „Spotkanie z byliną”
  

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: