Niezwykle udana majówka

Niezwykle udana majówka w Lubinie już za nami! III Lubiński Festiwal Kwiatów i Roślin przyciągnął tłumy miłośników ogrodnictwa. Event Polska w Kwiatach był jego doskonałym uzupełnieniem

Ponad 60 wystawców, pokazy i warsztaty florystyczne, prelekcje Witolda Czuksanowa, strefa dla dzieci, zajęcia artystyczne to tylko część niezwykle atrakcyjnego programu Festiwalu Kwiatów i Roślin, który odbył się w miniony weekend na lubińskich błoniach na powierzchni 2,5 ha. Miłośnicy ogrodnictwa mogli skorzystać także z profesjonalnych porad  Witolda Czuksanowa oraz przedstawicieli firm Lasland, Agrecol, Kwazar, Agrimpex, Fiskars i Torseed w ramach eventu Polska w Kwiatach. Imprezą towarzyszącą III Lubińskiemu Festiwalowi Kwiatów w godzinach popołudniowych był III Lubiński Festiwal Piwa.

– W imprezie wzięli udział wystawcy z całej Polski, była to doskonała okazja do popularyzacji branży ogrodniczej i spotkania z klientami – mówi Małgorzata Biadała, organizator. Festiwal trwał 3 dni. Wydarzeniu towarzyszyły atrakcyjne koncerty i występy artystów, mi.in. Fant, Clock Machine, Dust Blow, The Shipard, Świnka Halinka, Kefir Band, Neony. Gwiazdami wieczoru będą Małgorzata Ostrowska, Kobranocka i Urszula.

– Mimo niesprzyjającej pogody w evencie  Polska w Kwiatach w Lubinie wzięło udział bardzo dużo osób. Ta forma promocji ogrodnictwa jest przysłowiowym strzałem w dziesiątkę. W Lubinie obsadziliśmy ponad 60 donic, wykorzystaliśmy 360 roślin. W ramach eventu zaproponowaliśmy również szereg ciekawych konkursów, m.in. wyrywanie chwastów na czas, czy pchnięcie „lekką” ziemią. Jesteśmy bardzo zadowoleni z przebiegu imprezy.  Zależy nam na popularyzacji ogrodnictwa, ukwiecania terenów zieleni oraz miejskich balkonów i kwietników i widzimy, że zaproponowana przez nas forma wspólnego spędzania czasu sprawdza się doskonale.  Przed nami spotkanie w Toruniu – mówi Jacek Syrocki, kierownik Działu Marketingu w firmie Torseed.

 

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: