Nowa marka – ten sam produkt

Zapowiadana od dłuższego czasu przez firmę SBM Life Science zmiana marki Bayer Garden na Protect Garden nastąpi już w październiku

Znane wszystkim produkty, takie jak np. Decis, Previcur czy Zato, otrzymają nowe nazwy (odpowiednio: Deltam, Magnicur Energy, Magnicur Gold), a z opakowań zniknie logo Bayer Garden zastąpione przez nową markę Protect Garden.
Ponieważ hurtownie, jak i sklepy, będą mogły sprzedawać produkty z obecnymi nazwami do wyczerpania zapasów, na pewno zdarzy się sytuacja, że na półce obok Decisu będzie stał Deltam.
Aby pomóc sprzedawcom sklepów ogrodniczych wyjaśnić klientom zachodzące zmiany, firma SBM przygotowała specjalne materiały promocyjne: plakaty, ulotki, podkładki. Dodatkowo prowadzi kampanię informacyjną na FB (www.facebook.com/KreatywniOgrodnicy/) skierowaną do ostatecznego klienta.

W celu uzyskania więcej informacji lub zamówienia materiałów promocyjnych można bezpośrednio skontaktować się z trade marketing manager firmy SBM, Joanną Zapęcką: joanna.zapecka@sbm-company.com

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: