Nowoczesna ekspozycja z firmą Agro-Sur

Stoły ekspozycyjne pozwalają doskonale zapanować nad przestrzenią i porządkują asortyment w centrach ogrodniczych. Aby ustrzec się monotonii, trzeba zadbać o zróżnicowanie w obrębie ich wielkości i kształtu. W odpowiedzi na zapotrzebowanie klientów od kilkunastu lat  firma Agro-Sur oferuje szeroką gamę stołów ekspozycyjnych oraz produkcyjnych. Są to stoły z nadstawkami różnego typu oraz z urozmaiconymi wkładami – w pełni dostosowane do potrzeb zamawiających   

 

Jakub Borkowski

Wybierając stoły i regały do prezentacji asortymentu warto zwrócić uwagę na ich funkcjonalność, rozmiary i kształt. Nie ma dwóch takich samych zamawiających, dlatego do każdego klienta należy podchodzić indywidualnie. Stosowanie stołów przynosi wiele korzyści, m.in. poprawia ekonomię produkcji i warunki pracy, zwiększa powierzchnię uprawową nawet o 20% oraz optymalizuje zagospodarowanie powierzchni i przestrzeni użytkowej obiektu.

Z kolei kreatywny, indywidualny i dobrze zaplanowany sposób ekspozycji asortymentu w miejscu sprzedaży ma ogromny wpływ na zwiększenie obrotów placówek. Przekłada się to również na postrzeganie i ocenę punktu handlowego, a także pozwala mu się wyróżnić spośród otoczenia konkurencyjnego, zyskując nad nim znaczną przewagę. Trzeba pamiętać, że odpowiednie rozmieszczenie ekspozytorów, w tym stołów ekspozycyjnych i regałów, tworzy w centrum pewien rytm, według którego poruszają się klienci.

Szeroka oferta – zadowolony klient

Wszystkie stoły sprzedawane przez Agro-Sur są autorskimi projektami stworzonymi w dziale projektowym firmy z uwzględnieniem potrzeb produkcji ogrodniczej i placówek handlowych. Materiały użyte do ich wykonania są najwyższej jakości, a proces spawania potwierdzony certyfikatem Instytutu Spawalnictwa. – W naszych projektach bierzemy pod uwagę oszczędność energii pracowników. Zależy nam na najlepszym wykorzystaniu materiału.  Dbałość o szczegóły doprowadziła do stworzenia stołów o wysokiej klasie ergonomiczności. W naszej firmie spośród stołów ekspozycyjnych dostępne są stoły na kółkach – standardowe oraz nadstawki na stoły – mówi Adam Stępień, manager działu handlowego w firmie Agro-Sur.

Stoły ogrodnicze produkowane przez firmę Agro-Sur powstały przy wykorzystaniu ergonomii koncepcyjnej. – Wśród stołów projektowanych w zgodzie z tą ideą w naszej ofercie można znaleźć stoły produkcyjne zalewowe i przesuwne oraz stoły ekspozycyjne do centrów handlowych, ogrodniczych i magazynów. Ich wymiary dostosowane są do wzrostu i zasięgu ramion pracowników. Do tego dochodzi szereg wariantów poprawiających współpracę z systemami cieplarnianymi. W opcjach tej współpracy mamy stoły: przystosowane do zabudowy podstołowych rur grzewczych, podpory w kształcie litery H z profili stalowych, ocynkowanych lub podpory betonowe oraz w przypadku stołów przesuwnych dodatkowo dwie rury ocynkowane z zastosowaniem jako rury jezdne – wyjaśnia Adam Stępień. – Wśród modeli z rodziny stołów produkowanych przez firmę Agro-Sur wyróżniamy: stałe oraz przesuwne. Płaszczyzna zalewowa została wykonana z polistyrenu profilowanego duńskiej firmy Staal&Plast. Profil stalowy ocynkowany stanowi konstrukcję podstawy stołu. Produkt dostępny jest w kilku wymiarach – dodaje.

Zdaniem Iwony Sutkowskiej, właścicielki Szkółki Drzew i Krzewów Ozdobnych Sutkowscy, asortyment, jaki oferuje firma Agro-Sur jest na najwyższym poziomie: – Jestem zadowolona ze współpracy z tą firmą. Ich stoły charakteryzuje nowoczesność i funkcjonalność. Nasza szkółka zakupiła m.in stół na kółkach, który jest bardzo praktyczny i ma odpływy. Rośliny w centrach ogrodniczych są najczęściej prezentowane na stołach zalewowych, które łączą w sobie atuty estetyczne i praktyczne. Z jednej strony wpływają na atrakcyjność ekspozycji, z drugiej zaś pozwalają utrzymać rośliny w dobrej kondycji przy minimalnym nakładzie pracy – tłumaczy.

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: