Nowości od Form Plastic

Jak co roku w ofercie firmy Form Plastic nie mogło zabraknąć nowości. W asortymencie na sezon 2022/2023 warto zwrócić uwagę m.in. na nową markę Fashion Pots, nową linię produktów Form Eco czy nowe wzory w ramach kolekcji Eco Wood

Tekst: Form Plastic

W czasie intensywnych przygotowań do najbliższego sezonu pragniemy przedstawić nowości od firmy Form Plastic. Co roku wprowadzamy nowe produkty o atrakcyjnym wyglądzie, czego odzwierciedleniem w tym sezonie jest marka Fashion Pots. Jednocześnie kierujemy się troską o środowisko, dlatego wszystkie nasze produkty można w całości przetworzyć wtórnie. Dodatkowo w tym roku wprowadziliśmy nową linię Form Eco, do produkcji której używamy surowców w 100% pochodzących z recyklingu, a linię Eco Wood wzbogaciliśmy o nowe wzory. Kolejnym krokiem jest wprowadzenie marki Form Rain – zbiorników dekoracyjnych na wodę deszczową. Pierwszym „przedstawicielem” tej marki jest zbiornik Flow o pojemności 240 litrów.
Skupiając się na marce Fashion Pots, warto wspomnieć o poszczególnych modelach wchodzących w jej skład. Wyjątkowo nowoczesna forma donicy Keli Mika wspaniale sprawdzi się we wnętrzach, dodając pomieszczeniu szczypty elegancji, gdy wyeksponujemy w niej na przykład rośliny zielone o dużych liściach. Dzięki temu, że donica ta przystosowana jest do użytkowania na zewnątrz, odporna na promieniowanie UV i niskie temperatury, świetnie sprawdzi się także w ogrodzie, choćby z tak modnymi ostatnio trawami ozdobnymi.
Kolejną wartą uwagi donicą marki Fashion Pots jest Mika, dostępna zarówno w wersji standardowej, jak i Slim – w każdej z nich przygotowaliśmy po dwa rozmiary do wyboru.
Dla osób, które do swoich wnętrz wybierają mniejsze rośliny, mamy w tym sezonie donicę Keli Mika Petit, dostępną także w wersji Eco Wood, z domieszką naturalnego drewna, która postawiona na komodzie czy stoliku na pewno przyciąganie uwagę gości. Nie zapomnieliśmy także o tym, aby kwiaty w naszych donicach można było podlewać równie elegancką konewką – Konewka Andy dzięki obrotowej wylewce zajmie niewiele miejsca, mimo swojej sporej objętości aż trzech litrów.
Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszej strony internetowej (www.formplastic.pl) i pobrania najnowszej wersji katalogu, aby szerzej poznać naszą ofertę.

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: