Nowości ogrodnicze w Pile

Ponad 150 wystawców zaprezentuje swoją ofertę podczas trzeciej edycji Krajowej Wystawy „Miasto Ogród”, która w najbliższy weekend, 18-19 kwietnia, odbędzie się w Pile. Patronem medialnym wydarzenia  jest „Biznes Ogrodniczy”

W programie wystawy zaplanowano ekspozycje m.in. zabytkowych ciągników, a także maszyn i urządzeń rolniczych, nawozów, środków ochrony roślin oraz pasz i koncentratów. Podczas imprezy będzie można  nabyć nasiona, sadzonki, drzewka i krzewy, a także sprzęt ogrodniczy i dekoracyjne elementy do ogrodu. Nowości ogrodnicze przedstawi natomiast znany dziennikarz telewizyjny, Witold Czuksanow. Wystawie towarzyszyć będzie ponadto wiele konkursów i prelekcji.
 „Miasto Ogród” odbędzie się w pilskim „Parku na Wyspie”, wjazd od ul. Dąbrowskiego.

 

– To już trzecia edycja wystawy w Pile. W tym roku spodziewamy się bardzo wysokiej frekwencji, m.in. dlatego, że przybędzie sporo wystawców branżowych jak i indywidualnych, a dla wszystkich odwiedzających przygotowaliśmy bogaty program artystyczny. Po raz pierwszy w historii imprezy w jej programie znajdzie się m.in. ekspozycja zabytkowych ciągników. Oczekujemy więc wielu zwiedzających – mówi Marcin Zamojda, wiceprezes spółki Inwest-Park Piła, jednego z organizatorów wystawy. 

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: