Nowy sezon z Rol-Pest

Inauguracja nowego sezonu, prezentacja nowości oraz przybliżenie warunków współpracy – to główne punkty niezwykle udanych targów zatowarowaniowych hurtowni Rol-Pest

 

Już po raz piąty detaliści i producenci 9 stycznia spotkali się w Copernicus Toruń Hotel na targach zatowarowaniowych zorganizowanych przez Hurtownię Rol-Pest z Łysomic.
Klienci hurtowni zobaczyli jakie będą wprowadzane nowości oraz  promocje, a także zebrali szczegółowe informacje na temat warunków współpracy biznesowej. Detaliści dzięki spotkaniu mieli okazję do wcześniejszego przygotowania się do sezonu i uzyskania atrakcyjnych rabatów.

Obecność wiodących na rynku producentów i dystrybutorów z branży ogrodniczej oraz ogromne zainteresowanie ze strony detalistów sprawiły, że targi zorganizowane przez hurtownię Rol-Pest potwierdziły swoją silną pozycję na rynku, jako ważne miejsce wymiany informacji i biznesowych rozmów. Spotkanie zakończyło się dużym sukcesem. Pierwsze opinie uczestników były niezwykle pozytywne. 
– W targach organizowanych przez hurtownię Rol-Pest bierzemy udział od pierwszej edycji. Tegoroczne spotkanie pod względem biznesowym było niezwykle udane. Klienci składali konkretne zamówienia, przeprowadziliśmy bardzo dużo rozmów handlowych  – podkreśla Marek Krawicki, kierownik marketingu w firmie Centnas.

– Targi były doskonale zorganizowane, klienci dopisali, a co najważniejsze przyszli w konkretnych celach zakupowych. Jesteśmy bardzo zadowoleni z tego spotkania – dodaje Robert Damsz, właściciel firmy Glotox.

Uczestnicy targów, po ich zakończeniu wzięli udział w uroczystym bankiecie z licznymi atrakcjami.

– Dziękujemy wszystkim za przybycie i zapraszamy za rok. Targi zatowarowaniowe są wspaniałą okazją do spotkania się zarówno z producentami i dystrybutorami, jak i bezpośrednimi odbiorcami produktów. Wymiana doświadczeń i opinii powoduje, że nasza współpraca przebiega jeszcze sprawniej – mówi Tadeusz Wadych, prezes hurtowni Rol-Pest.
 

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: