Nowy system akumulatorowy WOLF-Garten

Wydajny, zrównoważony i nowoczesny –  taki jest system akumulatorowy LYCOS 40 V marki WOLF-Garten

 

Tekst: Jakub Borkowski

 

LYCOS 40 V to system akumulatorowych narzędzi ogrodowych, który pod względem wydajności i wytrzymałości nie ustępuje porównywalnym narzędziom spalinowym. Dzięki zasilaniu akumulatorowemu system LYCOS 40 V jest szczególnie przyjazny dla środowiska, a wysokiej jakości komponenty wpływają na cichy tryb pracy i wyjątkową trwałość.

Seria LYCOS 40 V składa się z dwóch akumulatorów zaprojektowanych z myślą o szybkim ładowaniu, a zintegrowany system BMS gwarantuje odpowiednie zarządzenie energią. Akumulatory są kompatybilne z nożycami do żywopłotu, podkaszarkami do trawy, dmuchawami i odkurzaczami do liści oraz 3 kosiarkami do trawy.

Akumulatorowe narzędzia ogrodowe LYCOS 40V wyposażone są w silniki bezszczotkowe, a w ofercie znajdziemy m.in. takie sprzęty, jak: dmuchawa do liści LYCOS 40/740 B, odkurzacz do liści LYCOS 40/480, podkaszarka LYCOS 40/300, wykaszarka LYCOS 40/230 BC oraz nożyce do żywopłotu LYCOS 40/500 H lub LYCOS 40/600.

Ponadto asortyment 40 V LI-ION POWER LYCOS, w skład którego wchodzą kosiarki do trawy, cechuje się niezwykle lekką obudową wysokiej jakości. Istotną cechą tych urządzeń jest system CCM (CCM = Cut, Collect & Mulch), który umożliwia wybór pomiędzy zbieraniem, wyrzucaniem i mulczowaniem skoszonej trawy. Kosiarki z tej serii umożliwiają pielęgnację trawników o powierzchni do 800 m kw.

REKLAMA
Targi Zieleń to życie