Ogrody Lameli 2016

Nowości na sezon 2016, podsumowanie roku oraz część artystyczna z agentem 007 w roli głównej – to tylko część atrakcji, jakie przygotowała w miniony piątek, 13 listopada, firma Lamela dla klientów. Przedstawiciele „Biznesu Ogrodniczego” brali udział w tym wydarzeniu

Podczas kolacji, jaka odbyła się w Centrum Falenty w Raszynie, przedstawiciele firmy podsumowali mijający rok oraz zaprezentowali nowości na sezon 2016.
Lamela systematycznie poszerza portfolio i wprowadza nowości.

 

W sezonie 2016 w ofercie będą dostępne zupełnie nowe osłonki do ziół HECA, osłonka WENA – na dwa storczyki i inne kompozycje kwiatowe, seria LOBELIA – donica nakładana na balustradę, skrzynki balkonowe i dedykowany im uchwyt, systemy nawadniające do donic FINEZJA, JUKA I LILIA oraz uchwyt do kwietnika BEGONIA. Na sezon 2016 Lamela we współpracy z kolorystami przygotowała dwa nowe kolory – waniliowy oraz dyniowy.

– To właśnie systematyczny rozwój oferty, a także zaspokajanie potrzeb odbiorców zagwarantowały firmie sukces. Od początku działalności naszym głównym atutem jest wzornictwo wyrobów oraz dostosowywanie oferty do wymagań i potrzeb klientów. Na spotkaniu jak zawsze chętnie wysłuchaliśmy opinii i porad naszych partnerów handlowych. Bardzo dziękujemy wszystkim za przybycie – powiedział Andrzej Bałdyga, prezes firmy.

Po części oficjalnej goście zostali zaproszeni na wieczór i część artystyczną z Jamesem Bondem w roli głównej. Klienci mogli poczuć się jak w kasynie, czekały na nich stoły do gry oraz profesjonalni krupierzy.
 

REKLAMA