Ogromny sukces Garden&Trends

Ogromnym powodzeniem cieszył się nowy magazyn wydawnictwa Media Experts – Garden&Trends. Nowoczesny miesięcznik skierowany do ogrodników-hobbystów miał swoją premierę na targach Gardenia 2015

     Garden&Trends to w tej chwili jedyny na polskim rynku nowoczesny poradnik ogrodniczy. Stanowi doskonałe połączenie inspiracji z dużą dawką wiedzy podanej w przystępny sposób. Garden&Trends to najlepsze źródło wiedzy o ogrodniczych trendach i innowacyjnych produktach.
     O atutach miesięcznika przekonać mogli się odwiedzający stoisko wydawnictwa Media Experts na poznańskich targach Gardenia 2015. Ponad 20 tys. egzemplarzy przygotowanych dla pasjonatów ogrodnictwa rozeszło się błyskawicznie. Miesięcznik cieszył się wielkim zainteresowaniem zarówno wśród doświadczonych ogrodników, jak i tych, którzy dopiero rozpoczynają przygodę z tym hobby. Wszyscy oni wskazywali na interesujący, niespotykany jak dotąd na polskim rynku wydawniczym wygląd, wysokiej jakości papier, mnóstw informacji oraz bardzo interesujące i przykuwające wzrok zdjęcia.
     W tym roku magazyn ukaże się jeszcze 6 razy. Co miesiąc do sprzedaży trafi 50 tys. egzemplarzy, które będzie można nabyć w punktach dystrybucji prasy w całej Polsce – m.in. w Empikach, Kolporterze oraz wybranych sklepach i centrach ogrodniczych.

     Redakcja Garden&Trends już po raz 4 przyznała też KREATORY GardenTrendów. Wyróżnienie to otrzymują produkty, które kształtują ogrodnicze trendy, są gwarancją najwyższej jakości i oryginalnego designu. KREATORAMI nagrodzono: lampiony firmy Belldeco; szklarnię Blockley oferowaną w Polsce przez firmę Agrocentrum; BIOPON ŻEL firmy Bros; Donice JUKA DŁUTO firmy Lamela; Dziką różę ‘Karpatia’ ze Szkółki Róż Rosarium; Kronen Korę Ogrodową frakcja 1, 2, 3 firmy Lasland; zioła „Niezłe ziółko” z Gospodarstwa Ogrodniczego Panek; pistolet zraszający firmy RAMP; POKON POWERSPRAY do orchidei oraz do roślin domowych firmy Victus Emak, a także nową linię produktów FRUTTii ze Szkółki Roślin Ozdobnych „Clematisy” M.K.J. Wędrowscy
 

REKLAMA