Optymizm na Christmasworld

 We Frankfurcie trwają właśnie największe na świecie targi dekoracyjne. Ponad 1000 wystawców z aż 42 krajów  – to bilans tegorocznej wystawy Christmasworld. Targi trwają od 27 stycznia, kończą się jutro

 

W sześciu halach wystawowych od 27 do 31 stycznia odbywa się wiodąca na świecie wystawa dekoracyjna –  Christmasworld. W targach bierze udział ponad 1000 wystawców.   – Każdego roku rozwijamy targi i wprowadzamy coś nowego, chcemy motywować klientów do nowych rozwiązań,  poszukiwania dekoracji sezonowych, które zagwarantują lepszą sprzedaż. W tym roku pokazujemy zupełnie nowe podejście do sprzedaży decoru, wprowadzając prezentację sezonowych kwiatów i roślin w ramach Floradecora. Będzie można je po raz pierwszy zamówić bezpośrednio u producenta. Jesteśmy przekonani, że kwiaty sezonowe doskonale uzupełnią ofertę decoru i zapewnią dodatkową sprzedaż – mówi Eva Olbrich, Leiterin Christmasworld, Messe Frankfurt Exhibition GmbH. 

Motywem przewodnim tegorocznej edycji   Christmasworld  jest hasło „Delightful Moment”. To doskonała przeciwwaga dla dzisiejszego życia „online”, w którym czas biegnie szybciej, a życie codzienne i zawodowe przepełnia coraz większy stres. Trendy Christmasworld na sezon 2017/18 stanowią wezwanie, aby wykorzystać Boże Narodzenie oraz inne święta w roku do spędzenia kilku radosnych chwil. To właśnie one wniosą do naszego życia spokój i przytulną atmosferę, nadając wyjątkowym chwilom podniosły charakter dzięki wytwarzanym ręcznie przedmiotom tworzonym z pasją i zachwytem.

Christmasworld to największe na świecie, najbardziej kompleksowe i dzięki temu najważniejsze targi ozdób świątecznych i okolicznościowych, dekoracji wystaw sklepowych i akcesoriów karnawałowych.

Podczas targów panuje optymistyczny klimat biznesowy. Na Christmasworld przyjechało ponad 84 tys. gości ze 154 krajów, aby zobaczyć premiery produktów, które trafią na rynek w kolejnym sezonie oraz trendy w zakresie designu, kolorów i fasonów. Christmasworld to ważne źródło natchnienia i nowych inspiracji. 

 

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: