Narzędzia Wolf Garten

Pełna integracja Stanley Black&Decker

Początek sezonu to kolejny krok w rozwoju najwyższej klasy produktów do pielęgnacji trawy i ogrodu marek Cub Cadet, WOLF-Garten i Arnold.

Ponad 2 lata po oficjalnym przejęciu dystrybutora tych marek, MTD Polska, przez światowego lidera rynku narzędziowego Stanley Black & Decker firma zostaje w pełni zintegrowana, co oznacza, że już od maja wszyscy jej klienci będą mieli możliwość korzystania z nowoczesnych rozwiązań systemowych oraz  bogatej oferty asortymentu całej grupy SBD. Wierzymy, że ten kolejny krok przyczyni się nie tylko do rozwoju naszych marek, ale również pozwoli nam dostarczać jeszcze lepsze produkty i wyższy poziom usług, co przełoży się na satysfakcję naszych klientów.

Co to oznacza dla naszych partnerów?

Od 6 maja 2024 r. istniejąca umowa będzie zawarta z podmiotem prawnym o nazwie Stanley Black & Decker Polska Sp. z o.o. Zmianie ulegną też numer dostawcy, adres i numer VAT oraz nasze dane bankowe. Poszerzy się również nasza oferta i pojawią się dodatkowe korzyści wynikające z dostępu do marek znajdujących się w portfolio SBD. O wszystkich krokach informujemy naszych klientów w bezpośredniej korespondencji, w razie pytań zapraszamy do kontaktu z naszym zespołem handlowym, który pozostaje do Państwa dyspozycji w niezmienionym składzie. Więcej o markach, które trafiły pod skrzydła SBD przeczytasz w kwietniowym Biznesie Ogrodniczym.

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: