Pierwsza edycja Floradecora

Zapraszamy na targi Floradecora – pokaz świeżych kwiatów, roślin ozdobnych oraz kompozycji florystycznych do Frankfurtu nad Menem w terminie 27-30 stycznia 2017! Impreza odbędzie się podczas targów Christmasworld – największej na świecie prezentacji ozdób świątecznych i okolicznościowych

Wystawcy w sektorze Floradecora zaprezentują następującą ofertę:
– kwiaty cięte,
– rośliny doniczkowe i cebulowe,
– dekoracje sezonowe i wystawy kwiatowe,
– gotowe kompozycje florystyczne,
– produkty do pielęgnacji roślin i kwiatów,
– ceramiczne akcesoria dla florystów,
– oprogramowanie umożliwiające prowadzenie sprzedaży,
– usługi logistyczne.

Przedstawicielstwo Targów w Polsce oferuje zorganizowany wyjazd na targi. Do wyboru oferujemy dwie propozycje wspólnej podróży:

– wyjazd luksusowym autokarem firmy Mazurkas;
– przelot liniami Lufthansa i dołączenie do naszej grupy autokarowej.

Oferta autokarowa:
Wyjazd w terminie 26-31 stycznia 2017 r. obejmuje 3 dni pobytu na targach i 3 noclegi.
Łączny koszt wyjazdu z kartą wstępu i katalogiem wynosi 1 222 zł netto (1 457,06 zł brutto) i obejmuje: koszt karty wstępu na targi wraz z katalogiem targowym, przejazd luksusowym autokarem (duże odstępy między siedzeniami, z tyłu autokaru wieszak na płaszcze i garnitury, klimatyzacja, DVD, WC, bar z kawą, herbatą i zimnymi napojami płatnymi u kierowcy) do Frankfurtu i z powrotem, transfery: hotel – targi – hotel, zestaw umożliwiający odpoczynek podczas podróży; noclegi ze śniadaniami w 4-gwiazdkowym Hotelu Michel w Wetzlar (w przestronnym pokoju dwuosobowym z łazienką, dla gości bezpłatnie basen, na miejscu restauracja i pub, dostęp do Internetu); ubezpieczenie Signal Iduna obejmujące koszty leczenia i następstwa nieszczęśliwych wypadków oraz assistance standard podczas podróży i pobytu zagranicą; opiekę doświadczonego pilota; możliwość noclegów w pokoju jednoosobowym po dopłacie 360 zł + VAT za cały pobyt (liczba pokoi jednoosobowych ograniczona).

Proponowana trasa przejazdu autokaru: Warszawa – Łódź – Częstochowa – Katowice – Wrocław – Frankfurt.

Wylot samolotem w terminie 28-30 stycznia 2017 r. Koszt to 1 891 zł netto. Chętnych do podróży samolotem prosimy o kontakt.

Zapraszamy!

Targi Frankfurt Przedstawicielstwo w Polsce
ul. Bohdanowicza 21 lok. 21, 02-127 Warszawa
tel. 22 49 43 207
kontakt: Małgorzata Bednarska
www.targifrankfurt.pl
info@poland.messefrankfurt.co
 

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: