Planta zaprasza na targi

Już za dwa dni, 10 grudnia 2014 roku, firma Planta zorganizuje targi zatowarowaniowe 2015. Wzorem lat ubiegłych odbędą się w  Centrum Kultury w Tarnowie Mościcach

Podczas targów swoją ofertę na sezon 2015 zaprezentuje firma Planta oraz kilkunastu wystawców – wiodących producentów z branży ogrodniczej w Polsce. Będą to: KARD, Lasland, Ekoziem, Sumin, Bros, Lamela, EkoDarPol, Cellfast, PlantiCo, Marolex, KHNO Polan, Kwazar, Prosperplast, W. Legutko, Biowin, Lemigo i Vermiculite Poland.

Prezentacjom nowości na nadchodzący sezon towarzyszyć będą podsumowania sezonu minionego oraz występy artystyczne, podczas których zaprezentuje się m.in. aktor, bard i satyryk Alosza Awdiejew.

 

Przedstawiciele „Biznesu Ogrodniczego" wezmą udział w tym spotkaniu.

 

– Na targi do Mościckiego Centrum Kultury zapraszamy już po raz piąty. Zależy nam na przekonaniu dotychczasowych partnerów do jeszcze ściślejszej współpracy. Chcemy też skłonić tych niezdecydowanych do jej nawiązania. Patrząc na minione 4 edycje, sądzę, że ten cel uda się zrealizować i że zamówienia zatowarowaniowe będą duże – zapowiada Piotr Sygnarowicz, Import/Export Manager w firmie Planta.

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: