Prezydenckie targi z Torseedem

W kwietniu firma Torseed zaprasza na kiermasze w firmowych centrach ogrodniczych. Gościem specjalnym będzie znany dziennikarz, Wiktor Czuksanow

Pierwsza z imprez odbędzie się w pierwszy weekend po Wielkanocy – 10-11 kwietnia w Wierzchowiskach Drugich k. Lublina. Tydzień później, 18-19 kwietnia, odbędzie się kiermasz w centrum ogrodniczym w Toruniu.
– W tym samym czasie będziemy również uczestniczyć w pierwszym spotkaniu z cyklu „POLSKA W KWIATACH” w Pile. Połączone jest ono z targami, które od wielu lat przyciągają ludzi  z całego regionu i kraju – mówi Jacek Syrocki, Kierownik Działu Marketingu w firmie Torseed.
Pilskie targi odbędą się w dniach 18-19 kwietnia w centrum miasta, w parku na wyspie. To bardzo malownicze miejsce, które w ubiegłym roku przeszło gruntowny remont. Miasto bardzo dużo zainwestowało w ostatnich latach w rozwój i wizerunek, a wspomniana już wyspa jest niewątpliwą atrakcją i wizytówką Piły. Imprezę poprowadzi redaktor Czuksanow, a na targach ma pojawić się prezydent Polski, Bronisław Komorowski.
Kolejny firmowy kiermasz Torseed zorganizuje w dniach 25-26 kwietnia w Kotłowie k. Koszalina. – Natomiast na kolejne spotkania z „POLSKĄ W KWIATACH” zapraszamy już 1 maja do Lubina, który ukwiecimy już po raz drugi podczas Święta Kwiatów – zapowiada Jacek Syrocki.
 

REKLAMA