Prosperplast – Seria CROWN

W sierpniu prestiżowy certyfikat Top Innowacja został przyznany firmie Prosperplast za dwustronne skrzynki przeznaczone do zawieszania na poręczach i barierkach balkonowych


Seria CROWN

Solidne skrzynki  o nowatorskim i eleganckim kształcie, który sprawia, że są one doskonałą ozdobą balkonu oraz tarasu. Przeznaczone do zawieszania na poręczach i barierach balkonów.
Doniczki to nowe rozwiązanie nie wymagające zastosowania dodatkowych haków oraz używania narzędzi. Konstrukcja umożliwia eksponowanie rośliny po obu stronach barierki.
– Skrzynki balkonowe są uniwersalne, proste w montażu i nie wymagają dodatkowych uchwytów do zawieszenia. Dno doniczki wyposażone jest w szpilki przeznaczone do montażu na wąskich poręczach, co zapewnia stabilność skrzyni – mówi Zbigniew Gołąbek, dyrektor ds. handlowych w firmie Prosperplast.

Doniczki są dostępne w czterech kolorach: białym, antracycie, terakocie i w najmodniejszej zieloeni groszkowej, co jest designerską nowością na rynku. Sugerowane ceny detaliczne:  ok. 8-, 14 i 19 zł. Skrzynki są dostępne w trzech rozmiarach: 25-, 40 i 60 cm.

Prosperplast
ul. Wilkowska 968
43-378 Rybarzowice

 

www.prosperplast.pl

 

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: