Przełącz się na czyste powietrze!

Z okazji Światowego Dnia Ziemi, obchodzonego 22 kwietnia, Vilmorin Garden proponuje bardzo ciekawą inicjatywę dla najmłodszych

Vilmorin Garden zaprasza na event pod hasłem „Przełącz się na czyste powietrze!” organizowany w wybranych kinach Cinema City i IMAX. Wydarzenie odbędzie się 22 kwietnia. Dzieci, które wezmą udział w ekologicznych warsztatach będą miały okazję dowiedzieć się m.in tego, jak walczyć ze smogiem oraz czy segregując odpady, wpływamy na czystość powietrza.

– W tegorocznej edycji warsztatów pragniemy podkreślić jak ważną rolę odgrywa dbanie o to, czym oddychamy – czyli powietrza. Na wszystkich, którzy odwiedzą w tym dniu kina objęte akcją, czekają bardzo ciekawe warsztaty oraz zabawy edukacyjne – mówi Beata Gawęcka, manager ds. marketingu Vilmorin Garden.

Dla najmłodszych będą przygotowane upominki, ufundowane m.in. przez Vilmorin Garden.

Światowy Dzień Ziemi to coroczne, wiosenne święto, którego celem jest promowanie postaw ekologicznych. Organizatorzy różnych akcji chcą uświadamiać, jak bardzo zagrożony jest ekosystem i jak możemy zapobiec degradacji planety.

 

REKLAMA