Rekordowa frekwencja

Dziesięcioprocentowy rabat czekał na wszystkich klientów, którzy w dniach 18-19 czerwca uczestniczyli w Dniach Otwartych hurtowni Green&Joy cash and carry w Gdańsku i Toruniu

W trakcie dwóch dni imprezy hurtownie odwiedziło ponad 300 osób – właścicieli i pracowników centrów ogrodniczych. Uczestnictwu w Dniach Otwartych sprzyjały nie tylko atrakcyjne rabaty. W wydarzeniu udział brali również przedstawiciele współpracujących z hurtownią firm, takich jak m.in. W. Legutko i Tamark, którzy prowadzili szkolenia i udzielali fachowych porad.

– Tegoroczne Dni Otwarte i wysoka frekwencja pokazują, że formuła tego typu imprez nie wyczerpała się. Takie spotkania jak dni otwarte to znakomita okazja do bliższego poznania naszych klientów i ich opinii na temat oferowanego asortymentu – przyznał Tomasz Południak, dyrektor zarządzający hurtowni Green&Joy cash and carry Gdańsk.

W Dniach Otwartych uczestniczyła Karolina Kałdońska, dyrektor zarządzający miesięcznika „Biznes Ogrodniczy”. – Relacje handlowe nawiązywane podczas takich wydarzeń jak Dni Otwarte często okazują się trwalsze i bardziej owocne, a tego rodzaju wydarzenia sprzyjają zacieśnianiu współpracy wśród przedstawicieli zielonej branży – podsumowała spotkanie Karolina Kałdońska.
 

REKLAMA