Seria produktów „AGRECOL natura”

W kwietniu certyfikat Top Innowacja został przyznany firmie Agrecol za  serię produktów „AGRECOL natura"
 

Gratulujemy!

Seria "AGRECOL natura" powstała z myślą o środowisku. Wszystkie produkty są przyjazne dla fauny i flory. Pozwalają  na monitoring i sygnalizację szkodników roślin w domu i w ogrodzie, ekologiczne zwalczanie chorób i szkodników oraz w przypadku nawozów wzbogacają glebę w materię organiczną i składniki pokarmowe, zapewniając roślinom najlepsze warunki do ich wzrostu i rozwoju.
Wśród produktów z tej serii znalazły się m.in:


Pułapka na ślimaki
– prosta w użyciu pułapka przeznaczona do monitorowania i odławiania ślimaków na terenie ogrodów przydomowych, ogródków warzywnych czy też terenów uprawnych. Ogranicza ona populację ślimaków pojawiających się ogrodzie.


Pułapka na osy, szerszenie i muchy
– przeznaczona jest do monitorowania aktywności os, szerszeni oraz pospolitych gatunków much na zewnątrz budynków, w ogrodach oraz pomieszczeniach gospodarczych. Zapewnia skuteczną ochronę dzięki wyjątkowej kompozycji płynu wabiącego opartego wyłącznie na naturalnych składnikach oraz specjalnej konstrukcji pułapki.

Humus Aktywna Próchnica – naturalny preparat przeznaczony do poprawy żyzności gleby zawierający naturalne substancje humusowe. Poprawia warunki rozwoju systemu korzeniowego roślin i stymuluje wzrost oraz namnażanie pożytecznych mikroorganizmów glebowych.

Płyn na mszyce i inne szkodniki – nie podlegający rejestracji jako środek ochrony roślin, zawierający 100% naturalnych składników środek owado- i przędziorkobójczy, który zarazem jest całkowicie bezpieczny dla człowieka. Jego formuła zwalcza wszystkie stadia rozwojowe (jaja, larwy, dorosłe osobniki) takich szkodników jak: mszyce, mączliki, wełnowce, miseczniki, tarczniki, roztocza, przędziorki.

Cała seria ma bardzo starannie dopracowany design opakowań, który tylko potwierdza, iż jest ona stworzona z troską o środowisko. W planach są także kolejne produkty w tej serii.

Agrecol
Mesznary 2, 98-400 Wieruszów
www.agrecol.pl

 

REKLAMA