Katarzyna i Paweł Hospod właściciele centrum ogrodniczego Ogród Kaszubski

Sezon w pełni!

Maj i czerwiec to jedne z najpiękniejszych miesięcy w ogrodzie, a co za tym idzie to czas kiedy klienci tłumnie odwiedzają centra ogrodnicze. Na pewno na tłumne odwiedziny może liczyć Centrum Ogrodnicze Ogród Kaszubski, z którego właścicielami miałam przyjemność przeprowadzić wywiad. Tradycja rodzinna, połączone z pasją i pomysłem na biznes zaowocowały powstaniem nowoczesnej placówki.

W tym wydaniu warto również przypomnieć sobie o tym jak sprzedawać więcej róż i produktów do róż. Róża to wszak jeden z najpiękniejszych kwiatów ogrodowych.

Nie zapominajmy również, że w Kolonii niebawem zaczną się targi spoga+gafa, o których opowiada ich manager zachęcając do przyjazdu do Niemiec.

Ponadto w numerze także artykuł znanej z branży Anny Struk, która łączy pasję do ogrodu z rozwojem osobistym i psychologią.

Równocześnie warto przeczytać wywiad z Michałem Kłobusem z firmy AgroRisk, która ubezpiecza placówki ogrodnicze. Dlaczego warto się ubezpieczać i jak mieć ubezpieczenie na miarę przeczytacie właśnie w tym materiale.

Zachęcam do przeczytania Biznesu Ogrodniczego zarówno w wersji drukowanej, jak i internetowej na stronie BIZNES OGRODNICZY

Karolina Kałdońska

Redaktor Naczelna

REKLAMA