Siódmy sklep Jula rusza w Gdańsku

Kolejny sklep Jula w Morskim Parku Handlowym przy ul. Przywidzkiej 6 w Gdańsku zostanie otwarty 16 listopada br. – to już siódmy sklep tej szwedzkiej sieci w Polsce, pierwszy otwarto w połowie listopada 2011.

W ciągu roku firma uruchomiła siedem sklepów: Jula obecna jest już w Warszawie, Łodzi, Lublinie, Wrocławiu i Słupsku, teraz także Gdańsku i planuje kolejne otwarcia placówek w Trójmieście.
Każdy kolejny sklep jest wielkim sukcesem nie tylko pod względem sprzedaży. Posiada w asortymencie produkty znanych dostawców oraz własnych marek, niedostępnych w innych sklepach. Sieć wzbudza bardzo duże zainteresowanie klientów, które  może wynikać m.in. z niespotykanej wcześniej w Polsce specyfiki – Jula jest multimarketem, w którym znaleźć można ponad 13.000 produktów z różnych branż. W jednym miejscu majsterkowicz, pani domu, amator ogrodnictwa,  zapalony wędkarz, motocyklista czy mechanik amator, wielbiciel plenerowych wycieczek i żeglarz znajdą coś dla siebie.

Do 2008 r. Jula skupiała się na rynku szwedzkim, gdzie dziś posiada 34 multimarkety. – Wybraliśmy Polskę, bliską geograficznie Szwecji, bo tutejsza gospodarka bardzo dobrze się rozwija. W podjęciu decyzji pomogły nam m.in. badania marketingowe, które wskazały, że nasza oferta znakomicie wpisuje się w oczekiwania polskich klientów – mówi Daniel Adamiuk, country manager Jula. Firma planuje dynamiczny rozwój w Polsce, trwa poszukiwanie nowych lokalizacji.
 

REKLAMA
Targi Zieleń to życie