SPONSORZY GŁÓWNI 6. SBO

Sponsorami Głównym 6. Spotkania Blogerów Ogrodniczych, które odbędzie się w dniach 1-2 września w Warszawie, zostały Spółka PNOS – Przedsiębiorstwo Nasiennictwa Ogrodniczego i Szkółkarstwa w Ożarowie Mazowieckim Sp. z o.o.  oraz marka PROTECT GARDEN  –  Już po raz drugi PNOS zdecydował się wesprzeć spotkanie blogerów. Bardzo nas cieszy, że nawiązana  podczas 5 SBO współpraca okazała się na tyle owocna, że będzie kontynuowana podczas najbliższego Spotkania – mówi Wojciech Wardecki, organizator.  W tym roku po raz pierwszy nasze spotkanie wspiera  Protect Garden, marka o ustalonym prestiżu, obecna na rynku od ponad 20 lat, jest to dla  nas ogromny powód do dumy – dodaje Wojciech Wardecki.

PNOS, tradycją sięgający 1951 roku, to jeden z najbardziej rozpoznawalnych znaków towarowych na polskim rynku nasiennym. Przedsiębiorstwo Nasiennictwa Ogrodniczego i Szkółkarstwa w Ożarowie Mazowieckim Sp. z o.o. jest polską firmą hodowlano-nasienną i jednym z największych przedsiębiorstw nasiennych w kraju. Spółka posiada ponad 130 odmian własnych warzyw, a w ofercie przedstawia ponad 1400 pozycji nasion: warzyw, kwiatów, ziół, nasion otoczkowanych, nasion na taśmie, nasion roślin miododajnych oraz nasion na kiełki, które dedykowane są na rynek profesjonalny i hobbystyczny. PNOS w Ożarowie Mazowieckim oferuje również sadzonki róż, cebulki kwiatowe, cebulę dymkę, nawozy oraz akcesoria do roślin i do uprawy kiełków.

 

Od ponad sześćdziesięciu pięciu lat priorytetem firmy jest dostarczanie nasion najlepszej jakości. PNOS posiada własne laboratorium, które pracuje w oparciu o międzynarodowe normy ISTA, wykonując kilkanaście tysięcy analiz rocznie. Normy zakładowe PNOS są procentowo wyższe od norm ISTA. Zakład produkcyjny PNOS, mieszczący się w Lublinie, jest wyposażony w najnowocześniejsze maszyny do pakowania nasion. Czerpiąc z tradycji i doświadczenia polskiej hodowli firma skutecznie wprowadza innowacje w zakresie technologii produkcji, logistyki oraz marketingu.

 

PNOS jest laureatem wielu prestiżowych nagród i wyróżnień. Za program Nasiona Roślin Miododajnych PNOS, Spółka zdobyła Złoty Medal MTP 2017 oraz wyróżnienie Kreator Garden Trendów 2017. Medal i wyróżnienie zostały wręczone na Międzynarodowych Targach Ogrodnictwa i Architektury Krajobrazu Gardenia.

 

PNOS zaprasza na prelekcję, która odbędzie się podczas 6. Spotkania Blogerów Ogrodniczych w dniu 01.09.2017 w czasie trwania Międzynarodowej Wystawy Zieleń To Życie, w Warszawie. Tematem prelekcji będzie „Zdrowy styl życia według PNOS”. Prelekcję poprowadzą: Agnieszka Sudoł, dyrektor handlowy i Bartosz Kiljański, dyrektor logistyki i produkcji.

 

Więcej informacji o produktach PNOS można znaleźć na stronie firmy: http://www.pnos.pl/

 

Informacje o konkursie PNOS dla blogerów ogrodniczych: http://www.sbo.org.pl/2017/08/10/pnos-zaprasza-blogerow-ogrodniczych-do-udzialu-w-konkursie/

 

 

PROTECT GARDEN to marka firmy SBM Life Science.

 

SBM Life Science to firma rodzinna, utworzona w 1994 roku we Francji. Charakteryzuje się duchem przedsiębiorczości i otwartością na nowe wyzwania. Dzięki nieustannym innowacjom i wyprzedzaniu trendów rynkowych, SBM jest dzisiaj liderem produktów naturalnych na rynku francuskim.

 

Na rynku polskim SBM jest obecna od października 2016 roku, sprzedając produkty marki BAYER GARDEN.

 

Przejęcie marki BAYER GARDEN pozwoliło SBM Life Science rozszerzyć swoją działalność w Europie i Ameryce Północnej. Fuzja obu firm pozwala na wprowadzenie na polski rynek szerszej gamy produktów, odpowiadającej potrzebom konsumentów. SBM Life Science oferuje produkty najwyższej jakości, jednocześnie myśląc o środowisku i sprawiając, że ogrodnictwo staje się czystą przyjemnością.

 

Wraz  SBM Life Science zapraszamy na stronę Kreatywni Ogrodnicy: http://www.kreatywniogrodnicy.pl/

 

PATRONI MEDIALNI

 

BIZNES OGRODNICZY

GARDENER’S WORLD (polskie wydanie)

KOCHAM OGRÓD

LIDER BRANŻY OGRODNICZEJ

MÓJ PIĘKNY OGRÓD

PRZEPIS NA OGRÓD

ZIELONYOGRODEK.PL

REKLAMA
Targi Zieleń to życie