Sto lat Luveny

Około 230 klientów Luveny świętowało w miniony weekend, 14 i 15 czerwca, 100-lecie firmy połączone z obchodami 60-lecia miasta Lubonia 

 

Luvena to rodzinna firma silnie związana ze społecznością lokalną, o długoletnich tradycjach, zatrudniająca często całe rodziny mieszkające w podpoznańskim Luboniu. Dlatego wspólne obchody jubileuszu firmy i miasta były jak najbardziej uzasadnione. Na spotkaniu dla klientów pojawiło się ok. 230 partnerów biznesowych Luveny, a wszystkim gościom „Dni Lubonia” osiągnięcia firmy przybliżył prezes Grzegorz Zagozda.  
 
Jedną z największych atrakcji jubileuszu był pokaz filmu przestawiającego historię firmy, w którym jako aktorzy wystąpili m.in. pracownicy Luveny. – Profesjonalnie przygotowany film, w konwencji dokumentalno-sensacyjnej w stylu Bogusława Wołoszańskiego, w niezwykle atrakcyjny sposób przybliżał 100-letnią drogę rozwoju firmy Luvena – mówi Renata Aleksandrzak, dyrektor Działu Sprzedaży Reklam, która reprezentowała w Luboniu „Biznes Ogrodniczy”.   
 
W programie imprezy było wiele atrakcji, koncertów i konkursów z nagrodami ufundowanymi przez firmę Luvena. Kulminacją wieczoru był natomiast występ zespołu GOLEC uOrkiestra i pokaz sztucznych ogni. 
REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: