Strategia oparta na wiedzy

Największe spotkanie przedstawicieli branży ogrodniczej odbędzie się w dniach 5-6 listopada w Hotelu Mercure w Poznaniu. Prezentacje najnowszych danych i wyników badań, inspirujące wystąpienia ekspertów, dyskusje panelowe, ponad 250 gości, sesje networkingowe – tak zapowiada się jubileuszowe, V Forum Branży Ogrodniczej

 – Wspieramy wszystkie inicjatywy rozwijające branżę ogrodniczą. Jedną z najważniejszych jest Forum Branży Ogrodniczej, dlatego zdecydowaliśmy się zostać partnerem tego wydarzenia także w tym roku. Dużą wartością Forum jest prezentacja wyników badań i najnowszych danych, co pozwala budować długofalową strategię opartą na wiedzy. Uczestnictwo w Forum pozwala nam zwiększać znajomość marki, pomaga budować wizerunek firmy wspierającej polski handel – Vilmorin Garden takie działania realizuje już od kilku lat. Forum jest również doskonałym miejscem spotkań i wartościowych rozmów z naszymi partnerami handlowymi – mówi Violetta Ratajczak,  dyrektor sprzedaży na Europę Centralną i Wschodnią w firmie Vilmorin Garden.

Strategicznym partnerem V Forum Branży Ogrodniczej jest firma Vilmorin Garden. Partnerami tego wydarzenia są firmy: Deforche Construct, Dachser, Rolimpex, Briggs & Stratton, NAC, marka Athena oraz marka Karaska. 

 

 

REKLAMA

MOZE CIĘ ZAINTERESOWAĆ: