Święto Kwiatów w Skierniewicach

W dniach 19-20 września odbędzie się 38. edycja Skierniewickiego Święta Kwiatów, Owoców i Warzyw. W imprezie wezmą udział przedstawiciele KZD. Ponadto klienci w tych dniach będą mogli odwiedzić centrum KZD w Nowym Dworze i kupić rośliny w hurtowych cenach

Tradycyjnie już w trzeci weekend września, w dniach 19-20 września, odbędzie się 38. edycja Skierniewickiego Święta Kwiatów, Owoców i Warzyw. Skierniewice zamienią się w polską stolicę kwiatów. Tegoroczna edycja obfitować będzie w liczne atrakcje. W imprezie wezmą udział przedstawiciele KZD, ponadto klienci w tych dniach będą mogli odwiedzić centrum ogrodnicze w Nowym Dworze i kupić rośliny w hurtowych cenach.

Podczas Skierniewickiego Święta Kwiatów, Owoców i Warzyw odbywają się Targi Ogrodniczo-Rolne. Zwiedzający będą mogli zobaczyć kompozycje kwiatowe, nowe odmiany roślin i warzyw, uzyskać informacje o uprawie warzyw i roślin ozdobnych, nabyć publikacje z zakresu warzywnictwa, ogrodnictwa, sadownictwa, a także nasiona, sadzonki warzyw i roślin ozdobnych oraz sprzęt ogrodniczy. Dopełnieniem 38. edycji skierniewickiego święta będzie bogaty program artystyczny. W sobotę na głównym rynku miasta wystąpią: zespół Power Play, Poparzeni Kawą Trzy oraz niepodważalna gwiazda polskiej muzyki rozrywkowej, Beata Kozidrak z zespołem Bajm. Niedziela zróżnicuje muzyczną propozycję. Dzień na scenie rozpocznie zespół Video, po nim zaprezentują się Tede oraz Ania Wyszkoni. Tego dnia nie zabraknie także dobrego humoru. Kabaretowy program przedstawi grupa Neonówka. Warto dodać, że w tym roku skierniewickie święto, obok Dominiki Dawidowicz, poprowadzi polski aktor i konferansjer – Jacek Kawalec.
 

REKLAMA
Targi Zieleń to życie