ŚWIĘTUJ 110 LAT BRIGGS & STRATTON I WYGRAJ 11.000 USD!

ŚWIĘTUJ Z NAMI 110 LAT BRIGGS & STRATTON I WYGRAJ 11.000 USD!

Rok 2018 jest wyjątkowy, dlatego chcemy świętować go razem z Wami. Z tej okazji przygotowaliśmy konkurs, w którym do wygrania jest aż 11.000 USD. Co należy zrobić, aby wygrać?
Jeśli sprzęt napędzany silnikiem Briggs & Stratton jest obecny w Waszym życiu, to nadszedł najlepszy moment, by pokazać to światu… albo przynajmniej nam.
Zadaniem konkursowym jest zrobienie 1-5 zdjęć w tematyce „JA i BRIGGS & STRATTON” i przesłanie ich za pomocą formularza dostępnego na stronie www.110bday.com lub pocztą tradycyjną. Zezwalamy na pełną dowolność kreacji, dajcie upust swojej wyobraźni, pomysłowości, a może poczuciu humoru?
Spośród nadesłanych prac Jury wybierze to jedyne, najciekawsze, najbardziej oryginalne lub zaskakujące zgłoszenie, którego autor zostanie szczęśliwym posiadaczem 11.000 USD. Stawka jest wysoka, dlatego zachęcamy wszystkich do udziału.

Sprzedawcy sprzętu napędzanego silnikami Briggs & Stratton też mają szansę na wygraną! Sklep, w którym zwycięzca konkursu zakupił sprzęt z silnikiem Briggs & Stratton, również otrzyma nagrodę w wysokości 11.000 USD.

Konkurs trwa przez cały sezon od 1 marca do 31 sierpnia.
Więcej o konkursie oraz regulamin: www.110bday.com

REKLAMA
Targi Zieleń to życie